Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Jól látom, hogy manapság a...

Jól látom, hogy manapság a fiatalok közt "cikibb" 14 évesen szűznek lenni, mint 30 évesen még otthon lakni?

Figyelt kérdés
Itt nem arra gondolok, hogy tényleg cikinek számít, hanem hogy az átlagember hogyan gondolkodik ezekről a dolgokról.
2012. aug. 21. 18:16
 1/3 anonim válasza:
100%
14 évesen nem vagyok r*banc de lúzer se a jegyeim is az a kifejezett jó kategória most megyek 8-ba és ez a mostani év egy vicc volt esküszöm 6-osok 13 évesen már nem szüzek rég smároltak az osztályomban is van még pár ilyen k*rva és igen jól látod akkor leszel menő ha már megdöngettek, sz*ptál vagy ugye hát smároltál de úgy hogy lány-lány, füvezel meg ugye ilyenek. Azt nem értem az embereknek mikor lesz fontosabb más mint a környezetvédelem állatok megmentése olyan dolgok amikkel jót tehetünk nem az, hogy rib@ncok legyünk felőlem legyen pasija meg minden de aztán ne panaszkodna hogy márt ilyen nehéz az élete. Jah és hozzátenném hogy az ilyen csajok fele c|gány a másik fele meg ronda. Én ezt így élem meg 14 éves fejjel... L14
2012. aug. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az egyik dolgok, hogy ne panaszkodjon, ha pofára esik majd a csalódásoktól.

A másik dolog pedig, hogy másokat ne ugasson le, ha nem idióták.

A kérdésre a válasz. Sajnos eléggé korcsosul az emberi faj.


Bár nem ismerlek első válaszoló, de kaptál egy piros pontot. Szerencsére akadnak normális emberek is, nem csak ostoba, önző, bunkó dögök.

2012. aug. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ki fele azért, hogy 14 évesen a lánya ne ostobenkó qrva legyen? A szülei. Manapság kiment a divatból a gyerekek megnevelése. A másik, hogy mindenhonnan a szex folyik, ami koravén generációt fog kitermelni.

Az hogy valaki 30 évesen a szüleivel él az megint más, attól függ mi az oka.

Én 23 vagyok és kénytelen vagyok a szüleimmel élni, 6 hónapja keresek munkát mérnöki diplomával és nem kellek sehova. Pedig nem vagyok sem buta, jól végzem a dolgom, és különösebb rossz szokásaim sincsenek, egyszerűen mindenhez valami szakmai papír kell, vagy túlképzettnek számítok. Van aki 30 évesen is ilyen problémákkal küzd, ami valami módon a rendszer hibája is, én is már költöznék.

Persze vannak akiknek eszük ágában sincs kirepülni, ott megint a szülői nevelés hiányosságai, elkapatás lehetnek a dologban, az ilyet pedig elítélem, hogy valakinek ne lenne igénye az önálló életre, inkább 30 évesen is anyuci mosson rá.

2012. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!