Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki igénytelen környezetben...

Aki igénytelen környezetben nőtt fel, az nagyobb valószínűséggel lesz maga is ilyen felnőttkorában?

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Igen, mindenképpen, hacsak nem lázad fel ellene, és nem kezd maga dolgozni a változáson.
2013. jan. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Igen. Pl nagyjából engem is hasonlóan neveltek, és ami néha másnak egyértelmű lenne igényesség szempontjából, az nekem nem szokott az lenni. De lehet rajta változtatni, énis azt teszem
2013. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Ezt a szót, hogy "igényes" még csak felkapaszkodott senkiháziaktól hallottam...
2013. jan. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
igen, ez így van.
2013. jan. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mert mindenki azt viszi tovább, amit otthon lát. Persze akadnak kivételek, ha küzdesz ellene, akkor tudsz rajta változtatni.
2013. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Biztos több a valószínűsége, de azért van oda-vissza példám is. Egyik barátnőm szülei alkeszok, totál ingénytelen a házuk. Barátnőm 3 éve elköltözött, nem is tartja a szüleivel a kapcsolatot. A párjával élnek együtt, és nagyon rendes, tiszta lakásuk van.


A másik eset, hgy egy volt osztálytársam anyukája mindig katonás rendet tartott otthon. Nemrég találkoztam ezzel az osztálytársammal és meghívott magukhoz egy kávéra. Azóta ő is külön költözött, és bizony meglepődtem a körülményeken. Még a kutyaszar is ott hevert a járólapon, és még csak nem is zavartatta magát a volt osztálytársam...:/

2013. jan. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem biztos. Ismerek olyat, akiknek olyan volt a házuk, hogy szinte rájuk omlott, és állandóan rendetlenség volt körülöttük. A családja volt ilyen, ő nem. Később szép lakásba költözött, mindig rendet tart maga körül, egyáltalán nem igénytelen. Akinek megvan az esze, az észreveszi hogy min kell változtatni, és ha lehet, meg is teszi.
2013. jan. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Áhh. Nálunk családon belül is eltérő. Én már nem emlékszem rá, de állítólag nagyanyám olyan rendetlen volt, mint az isten nyila. Úgyhogy két irányvonal alakult ki a gyerekei között: akik tökig gázolnak a szemétben, meg akik csak azért se.
2013. jan. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!