Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek jól megy a csajozás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek jól megy a csajozás /pasizás azok majd később nagyobb valószínűséggel fognak válni?

Figyelt kérdés

Tehát azok a lányok akik kedvükre válogathatnak a pasik között illetve azok a pasik akik bármelyik lányt fel tudják szedni azoknak nem lesz hosszantartó házaséletük ugyanazzal a személlyel?

Értem ezalatt beléjük ivódik ez a dolog hogy:"valami nem tökéletes .....sebaj: cserélek mint eddig mindig"


Míg akiknek nem volt szerencséjük a másik nemnél azok annyira megbecsülik a jelenlegit hogy jobban tűrnek és nem kapnak hajba minden csip-csup ügy miatt,válás meg náluk szóba sem jön


??



2011. szept. 5. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hát nem lehet megmondani mivel ezek k*rva nagy általánosítások.

Akinek jól megy a hódítás, az valószínűleg (nem minden esetben) nem egy utolsó szerencsétlen, hanem egy talpraesett, határozott jellem.

2011. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés. Ha megtaláltad az igazit, akkor tudod, hogy úgysem találsz jobbat ezért nem cserélgetsz tovább.
2011. szept. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én sem a szexőrültekre gondolok,hanem azokra a lányokra fiúkra akik mindig azt hiszik hogy ő az igazi....aztán rájönnek hogy mégis van 1-2-3hibája a másiknak szóval inkább mégse gondolják.tehát elindulnak új párt szerezni mert rendelkeznek olyan adottsággal hogy kapjanak is.ekor szintén azt hiszik ő az igazi aztán mégsem és ez így megy sorozatban.miben lenne más a helyzet attól hogy házasságot is kötött az egyikkel?simán előjöhetnek ott is azok a "hibák" (direkt az idézőjel mert ezek az egyének csak a tökéletest eröltetik tűrik meg) és akkor miért ne csinálhatná azt amit a barátnőivel annó...az ember nem változik(nagyon)
2011. szept. 5. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Figyelj. Tökéletes ember nem létezik, és ezt szerintem mindenki nagyon jól tudja. Aki nem az nagyon h*lye. Ezért aztán amikor kiismered a másikat a hibáival együtt, akkor mérlegelsz és döntesz, hogy vele maradsz vagy nem: azaz el tudod-e fogadni a hibáit vagy nem. Nekem is volt olyan akinek olyan természete, szokásai voltak amit nem tudtam elfogadni. Ezért idővel közös megegyezéssel vége lett. De láss csodát, mostani párommal már több mint másfél éve együtt vagyok és elfogadtam a hibáival együtt és nem kell más.:)
2011. szept. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

dehát én ezt a fenti feltételezést tényleg egy szűk csoportra értem

szal olyan egykori mittudomén osztálytársakat évfolyamtársakat akik minden hónapban mással jártak kézenfogva azokról képtelen vagyok elképzelni hogy valaha is aranylakodalmat ünnepelnek

2011. szept. 5. 23:32
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most kezdjük a legelején. Először is a házassághoz jóval több kell mint szerelem. A szerelem alap egy házasságnál, de ahhoz h mondjuk életed végéig kitartson nagyon sok más is kell. Igen, akik nem tudnak alkalmazkodni a másikhoz egyáltalán, azok vagy találnak egy ugyanolyan személyt mint ők (ami gyakorlatilag lehetetlen), vagy nem házasodnak meg. De általában akik virágról virágra szállnak, inkább a szingli életmódot ,,képviselik" és eszük ágába sincs lekötni magukat.

Semmi se tökéletes, ha valakivel össze köti vki az életét, nincs olyan h nem jönnek gondok, veszekedések. Aki ezt nem tudja elviselni annak való igaz, nem való a házasság.


Az h valaki mennyire jóképű/csinos, mennyire tudna elcsábítani mindenkit ha akarna nem áll összefüggésben a házasélettel. Itt azon van a hangsúly h az illető mit képvisel a gondolkodásmódjával. Lehet valaki világszépe, ettől még nem biztos h nem hisz abban h egész életére lekösse magát. Ugyan így aki nem ,,pasifaló/nőfaló" nem jelenti azt egyenesen h megbecsüli a másikat és nem lép félre ha teheti.

Semmi köze ennek külsőhöz v ,,flört" tehetséghez. Ha valakinek olyan a gondolkodásmódja h tartós kapcsolatot akar akkor azt választja, ha valaki azt h szingli lesz akkor pedig azt.

Akiről azt mondják ,,nem volt szerencséje a másik nemnél", annak a 90%a azért nem megy bele mindenbe, mert komoly kapcsolatot akar. Aki pedig gyakran vált partnert, annak a 90% nem azért vált mert ,,keresem az igazit", hanem, mert nem akarja lekötni magát, és minél több dolgot ki akar próbálni.


24N

2011. szept. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kicker ***** válasza:
Az elején fontosnak tartottam a kapcsolatotokat meg is tetem mindent,amint látszik ez nem sikerült.Mindig is jól ment és megy a csajozás de emellett jó volt kapcsolatban lenni és nem gondoltam arra hogy félrelépjek még akkor sem ha megtehettem volna.Aztán változott a nézetem csupán azért mert akár hogy erőlködtem mind gallyra ment minden komoly kapcsolatom és most inkább a laza tartson ameddig tart,de jól érezzük magunkat kötelezettség nélküli kapcsolatok vannak soron.Most ezt élem,de aztán lehet hogy megint változni fog és ha találok olyasvalakit akivel megint kiegészítjük egymást és mondjuk hogy ez szerelem,talán ez örökké is tarthat.Amire ki akarok térni hogy bármennyire legyen sikeres az ember ettől függetlenül ha olyasvalakivel van együtt azzal megpróbálja megoldani a problémákat,és nem fogja ott hagyni azért mert úgy is lesz másik mert könnyen megy.Aki nem ennyire magabiztos az meg lehet a jelleme fogja mérgezni a kapcsolatot,nem mondom hogy mind kettő jó vagy rossz de itt azért inkább személy és nem típus függő.
2011. szept. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Akinek jól megy a hódítás, és akármilyen lányt fel tud szedni, az tényleg talál magának valakit akivel összeillenek stb., tehát nem túl valószínű.
2011. szept. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!