Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha külfüldre költözöm, mi...

Ha külfüldre költözöm, mi lesz a sorsa a barátságunknak? Legjobb barátnőről van szó.

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 23:39
 1/5 Argloss ***** válasza:
Rajtatok múlik, de nyilván más lesz, mert nem tudtok majd csak ritkán találkozni.
2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Honnan tudhatnánk??
2013. jan. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg hova es milyen gyakran jarsz haza.

Elmondom, mi van nalam. 7 eve koltoztem ki az USA -ba. Kezdetben nem volt munkam. Volt idom, evente 2-3-szor is hazamentem 3-4 hetekre. Mindenkivel talalkoztam, ajandekot vittem, blogot irtam, e-maileztunk, telefonon beszeltunk. Figyelemmel kovettem a magyar hireket, filmeket. Majd lett munkam. Az itteni torvenyek szerint elso evben nincs szabadsag. Nem tudtam hazamenni. Idom nem volt annyi, mint korabban, ezert ra kellett jojjek, magyarorszagi hirek nelkul is meg lehet lenni. Ket ev mulva tudtam hazamenni, de csak 2 hetre. Ennyi ugyanis az eves szabadsag keret. Mindenkivel akartam talalkozni, de lehetetlen volt. Tobben megsertodtek. Baratnoimmel talalkoztam, de nem volt kozos tema. En masrol beszeltem, ok is. Nem ertettuk egymast. Nem voltunk egy kornyezetben. Rossz szajizzel valtunk el. Kovetkezo evben meting nem tudtam hazamenni. Mar csak e-mailezunk neha. De tenyleg csak a legjobbak maradtak. A tobbi baratno, ismeros lekopott szep lassan. Lettek uj ismerosok kulfoldon, de azok nem baratok. Egy baratsagot apolni kell es igy nem lehet. Velem ez tortent. Nem mondom, h te is igy jarsz. De masoknal is ezt tapasztaltam.

2013. jan. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én viszont azt tapasztaltam, hogy aki fontos, az megmarad. Nekem van olyan általános iskolai barátnőm, akivel az évek során (most 40 vagyok, tehát az elmúlt 25 évről beszélek) semmit sem változott a barátságunk. Hol ide-hol oda sodort minket az élet, volt hogy napi szinten tartottunk a kapcsolatot, volt hogy hetekig nem, de végül mindig megtaláltuk egymást és a beszélgetést ott folytattuk ahol abbahagytuk.
2013. jan. 4. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha jó barátnők vagytok,megmarad!Én 41 vagyok,19 éves korom óta 400 km-re lakom a szülőhelyemtől,más országban,legjobb barátnőm ma is ott él.14 éves korunk óta/27 éve) a legjobb barátnők vagyunk,és ezen a távolság sem változtatott:)

Persze közben lesznek új barátságok is,de a legjobb a gyerekkori.

2013. jan. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!