Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ettől vége lesz a barátságunkn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől vége lesz a barátságunknak, igaz?

Figyelt kérdés

Van egy nős férfi ismerősöm (ő barátságnak mondja a kettőnk viszonyát), akibe azt hiszem kezdek belezúgni. Egyre több jelét vélem felfedezni magamon és ennek elejét kellene venni. Viszont így nem fog menni, hogy barátságban vagyunk, mert úgy érzem, hogy ha napi szinten látom, vagy beszélek vele, akkor az csak erősíti bennem az érzéseket, és egyáltalán nem fog sikerülni kiverni őt a fejemből. Ráadásul úgy, hogy részéről is vannak olyan megnyilvánulások, amikor azt kell hinnem, hogy nem vagyok közömbös (és nem csak mint barát) a számára.

Teljesen elkerülni nem tudom, de legalább az állandó találkozásokat és beszélgetéseket kellene mellőzni. Ehhez viszont el kell mondanom neki, hogy én mit érzek. Gondolom itt ezzel a barátot is elveszítem a személyében? Hiszen hogy tudna ezek után bizalommal fordulni hozzám? Tehát ha meglépem ezt, a kettőnk érdekében, akkor ennek a barátságnak lőttek, ugye?

Ti mit tennétek? Hogy oldanátok meg?


2012. ápr. 29. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell feltétlenül szerelmet vallanod neki, szép lassan is le lehet építeni egy ilyen kapcsolatot.

Én biztos célozgatnék rá, hogy a feleséged nem haragszik, hogy ilyen sokat találkozunk? Vagy elmondanám, hogy nem igazán hiszek a férfi-női barátságban, mert sokszor bonyodalom a vége és hasonlókat, vagy hoznék fel példát ilyenekre. Felnőtt korban nagyon ritkán alakul ki őszinte barátság férfi és nő között, ott mindig van valamelyik részről vonzalom is. Gondolom szerető meg nem szeretnél lenni és állandó hazugságban élni, mert sok férfinak ez nem okoz nehézséget, csak utána a nők isszák meg a levét.

2012. ápr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen, én is valami ilyesmire gondoltam, mint az első :) Azzal, hogy elmondod neki, magadnak, és neki is ártasz. Ha tényleg szereted, akkor az ő érdekében ne mond el neki. Nem kell tudnia.
2012. ápr. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!