Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az ilyen "barátn...

Mit gondoltok az ilyen "barátnőről"? Letiltassam a számát?

Figyelt kérdés

Lány vagyok, 20 éves. Azért barátkoztam a csajjal, mert normálisnak tűnt, aztán kezdtek fura dolgai lenni. Állandóan szívességeket kér, merthogy neki babája van és nem tud olyan szabadon mozogni. Ilyen dolgokra kér meg, hogy egyik barátnőjétől, akivel összeveszett, hozzam el a kölcsönbe adott dolgokat, menjek neki bevásárolni, mert az ottani Tescoban nincs babakaja. Nézzem meg ezt-azt, kérdezzem meg xy-t erről-arról. És a pénzügyeinkbe is belekérdez, meg hogy mennyi az albérlet, ilyesmi, mikor semmi köze hozzá. Olyan dolgokba dugja az orrát, ami nem rá tartozik. Már elegem van. Meg szerintem kihasznál.

Próbáltam lekoptatni, hogy nem vettem fel a telefont "véletlenül", meg hogy nem hívom vissza, nem keresem, de nem vette a jelet.

Múltkor összevesztünk (neten beszéltünk írásban), merthogy ő várta a hívásomat, hogy mikor van vége a vizsgaidőszaknak, hogy tudjunk beszélni (addig ő is tudta, hogy nagyon elfoglalt voltam). Nem értem. Nekem egyből keresnem kell őt vizsga után, hogy msnezzünk? Mondtam neki, hogy 2 napja fejeztem be a vizsgákat, nem hívtalak, de fent vagyok interneten, bármikor rám írhatott volna. De olyan stílusban írt dolgokat, hogy "miért nem kerestem? megártott a meleg?" "drága volt az sms mi?". És kijelentkezett, miközben írtam neki.

3 napja meg elkezdett hivogatni, már vagy 20x hívott és küldözgeti az smseket! Elegem van, leteszem a telefont, de újra hív. Persze most is segítség kell neki (smsből tudom).

Lelkiismeretfurdalásom volt, hogy milyen gonosz vagyok, de nem akarok a barátnője lenni.


Én próbáltam finoman lekoptatni, sértés nélkül, de nem vette a lapot. Ő baja.


2012. jún. 30. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Jól tettél mindent szerintem.
2012. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fúj de gusztustalan a csaj.Jézusom.Hagyd. Ne válaszolj neki sehol.Ha hív nyomd ki nyugodtan.Msn en meg ne válaszolj.Majd kapcsol
2012. jún. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Koptasd le! Egyszerűen tiltsd le a számát, ne tudjon hívni.
2012. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le a számát,töröld Facebook-ról, és tiltsd le MSN-ről, máris nyugodtabb és jobb életed lesz :D
2012. jún. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem az oké hogy ha mondjuk 1x-2x megkér téged valamire.De ha folyamatosan ugráltat téged akkor csak kihasznál.Mond el neki hogy eleged van belőle h folyton szívességeket kér tőled és mindenbe beleszól.Ha megmondod neki akkor gondolom békén fog hagyni....Ha nincs más megoldás akkor meg töröld ki a számát, és tiltsd le msn-ről.
2012. jún. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

SOS!! A CSAJ MEGFENYEGETETT!!!!!!!!!!!!!!!!


Írtam neki egy tényleg szép és kedves e-mailt, hogy nem illünk össze és nem szeretném, ha mindig csak a probléma lenne köztünk és szerintem ne keressük egymást többé. Szépen írtam, semmi csúnya stílus. Utána hívott vagy 20x vagy többször, nem vettem fel a mobilomat. Folyamatosan hívogatott ismeretlen számon meg vezetékesről stb.


Erre letiltottam a számát, meg sms-t se tud küldeni már.


És innentől fenyegető emaileket küldözget! Ma küldött egyet. Ilyeneket, hogy "nem fogok én neked irogatni, meg foglak keresni és majd akkor mondd a szemembe, hogy mi az ami nem tetszik". Ismerem a csajt, meg a családját, simán megkeresnek. A csajról is el tudom képzelni, hogy lekever egy-két pofont, ha összefutunk.


Most már a lehetséges összes helyről: mobil, msn, skype, email letiltottam. Mit tehetnék még? Valószínű összefutunk még az életben.

2012. júl. 1. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!