Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Elveszett pénztárcát találtam,...

Elveszett pénztárcát találtam, de nem az állandó lakcímre vittem el hanem az ideiglenesre, így is megtalálják?

Figyelt kérdés

Ma délután az örs vezéren egy fiúnak kiesett a pénztárcája épp futott a metróra és bezáródtak az ajtók.


Felvettem, láttam hogy gödöllő az állandó lakcíme, viszont volt egy ideiglenes cím is a lakcímkártyán: 17 kerületben. Ide ma elmentem de 1 házzal arrébb lévőbe sikerült bedobnom a pénztárcát (benne volt minden irata, adóazonosító lakcím diák stb). Így is megtalálják majd ugye? Gödöllőre nem tudtam kimenni mert vizsgákra készülők, telószám nem volt amin felhívhattam volna, meg siettem is... becsengetni nem akartam (a tárcában nem volt pénz csak kártyák) hátha azt hinnék hogy kivettem belőle valamit :S:S


a fiúnak oda volt írva a diákjára hogy "spec. általános iskola" meg hatósági igazolványa volt illetve valami oda volt írva a családi pótlékról. Ma vesztette el, remélem gyorsan eljuttatják neki, ugye? (még ha az ideiglenes címre illetve 1 házzal mellé sajnos, dobtam be)


2013. jan. 5. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Tehát egy házzal arrébb dobtad be? Reménykedj, hogy jóban vannak a szomszéddal, ez már csak rajta áll. ( ha nincsenek... azt a fantáziádra bízom)

Egyébként besétálhattál volna a legközelebbi rendőrségre, ott leadod akkor eljuttatják neki.

2013. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem régóta vagyok pesten. Vagyis ősztől na, de rendőrségen hál istennek soha nem voltam még nem is akarok menni. :D
2013. jan. 5. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!