Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti nem unjátok az állandó...

Ti nem unjátok az állandó telefonos megkereséseket?

Figyelt kérdés

Mert én már nagyon. Naponta többször megtalálnak minket vezetékes telefonon a jóég tudja melyik cégektől valami hülyeséggel, ilyen kezelést olyan ajándékot lehet nyerni. Nagyon unom, a telefonvonalat meg lemondani nem tudjuk, mivel több rokon is csak azon szokott hívni minket, költséghatékonyabb sokaknak, mint egy mobil...

De a legszebb az egészben, hogy rendeszeresen hétköznap!! reggel vagy kora délelőtt anyámat szokták keresni, mint most is, aztán a nő volt felháborodva, hogy közöltem vele, munkaidő van, hogy lenne már itthon. Mielőtt valaki kérdezné, én meg egyetemre járok és nem kell mindig hajnalok hajnalán bemenni, ezért vagyon én a "telefonügyeletes" néha itthon.

Nagyon unom már néha, hiába mondjuk, vegyenek ki az adatbázisból, csapjuk le a telefont vagy bármi (felvenni meg muszáj, mert amúgy lehet, hogy ismerős keres), nem unják meg... Ti hogy vagytok evvel?


2012. nov. 6. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

MI a probléma? Köszönöm nem érdekel, letesz... nem kell megvárni meg kifogásokat keresni, hogy miért nem , meg hazudozni, hogy nem kell , nincs rá pénz. Nem tartozol elszámolással, úgyis az a dolga, hogy meggyőzzön. Közlöd leteszed, ennyi.

Mamámon mindig jót nevetek... felveszi, aztán csak azt hallod: elnézést megy a vonatom, amúgy se kell, visz hal...

2012. nov. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az _állandó_ hívásokkal van a probléma, kicsit utálom, mikor már a harmadikra csapom rá telefont egy nap.
2012. nov. 6. 09:06
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is unom. Volt olyan, hogy egy hét alatt 24-szer telefonáltak, hogy vegyünk részt egészségnapon! Szintén kértük az adatbázisból való kivételt stb...de semmi nem történt. Ráadásul olyankor hívnak, amikor a férjem még alszik, szóval nagyon tuti. A legdurvább, hogy hümmögnek, morognak, lehülyéznek, és nekik áll feljebb, amikor tök udvarisan azt mondjuk, hogy köszönjük, de nem érdekel.
2012. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mióta titkos a vezetékes számunk, azóta nem hivogatnak ilyenek szerencsére.Azelőtt folyton hivogattak, ilyen-olyan ajánlatokkal.Ráadásul amúgy is a frász kerülgetett tőlük, mert egyszer hallottam olyanról, hogy bizonyos cég így telefonon keresztül palizta be az embereket, csak arra vártak, hogy az -igen-szót kihúzzák az emberből és arra rásütötték, hogy szerződést kötött és így akarták nyakába varrni a drága terméküket.Úgyhogy mikor egyszer vasárnap reggel 7 körül csörgetett ki az ágyból egy ilyen telefonos üzletkötő nem épp kedves hangon megmondtam neki, hogy minket ilyesmi nem érdekel és ne merjen hívogatni többet!

Persze később hívott más ügynök, de már rutinosan csak annyit mondtam, nem érdekel és csaptam is le a telefont.Remélem, a titkos számon nem fognak soha zargatni.

Kiakasztó volt az is, mikor azzal hívtak fel, hogy nyertem valamit, csak menjek el termékbemutatóra átvenni....Tudod mikor?!

Kicsit sajnálom őket, mert tudom, ők is csak bepalizott emberek, akik jobb híjján erre a xar melóra akadtak rá és a végén rajtuk csattan...Ezért nem kell telefonos üzletkötést, meg zepterezést vállalni.

2012. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk annyival könnyebb hogy számkijelzős a vezetékes telefon. Ha privát szám hív(mert ezek mindig azon hívnak) akkor nem vesszük fel, vagy egyből kinyomjuk.

Volt, hogy kijelezte a számot...nem is bírtam ki hívogatás nélkül...azóta onnan nem hívnak...

2012. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyűlölöm, nagyon! Ez rendesen zaklatás!

Mi emiatt szüntettük meg a vezetékes telefonunkat. Inkább vállaltuk, hogy ne legyen vezetékesünk, csak szűnjön meg ez az állandó idegesítő hívogatás.

Azóta párszor mobilon is hívnak, de már minden lehetséges helyen letiltattam magam, úgyhogy szerencsére csak ritkán. De az a ritka is sok. Egy is sok...


A másik: a rengeteg hirdetéses e-mail! El nem tudom képzelni, honnan jönnek. Lejön 10 e-mail, abból 8-9 biztosan ilyen hülyeség. Onnan is mindig törlöm magam, mégis mindig jönnek. Elképesztő! Olyan jó lenne, ha lehetne tenni valami ez ellen...

2012. nov. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jaaa, és a postaládába dobált hirdetéses újságok? Sosem merem azonnal a kukába dobni, mert sokszor számlák, levelek keverednek közéjük. Esőerdőket irtanak ki ezek miatt, teljesen feleslegesen. Öntik ránk a sok hülyeséget.

Nagyon dühít. :(

2012. nov. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nap háromszor hívnak, és ez mindennapos, rendszeres, akkor az már kőkeményen zaklatás!

Tegyetek rendőrségi feljelentést, és a telefonszolgáltató a rendőrségnek köteles kiadni(mérlegelés nélkül) a hívó(zaklató) fél összes adatát.

2012. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én ebből nem csinálok ügyet. Nem ér annyit az egész, hogy idegesítsem magam rajta. Vagy megmondom, hogy köszönöm, nem érdekel, vagy azt, hogy rosszkor hívott, nem érek rá, vagy ha nagyon unatkozom, akkor végig is hallgatom, függetlenül attól, hogy engem telefonon nem lehet rávenni semmire. Aki meg nagyon lekoptathatalan, arra szívbaj nélkül rácsapom a telefont, aztán ennyi. Minek idegesítsem magam rajta?
2012. nov. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Vegyél valami riasztót, ami iszonyat fülsértő visító hangot ad, és játszd be nekik. Jó móka.
2012. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!