Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Egy 15 éves fiú vagyok. Miért...

Egy 15 éves fiú vagyok. Miért van az, hogy senkit, főleg a lányokat nem érdeklik "komolyabb dolgok"? Mi történik? Hogyan lenne sikerem így lánynál? Összezavarodott minden.

Figyelt kérdés
Nem sírok az életen, hogy milyen szörnyű, bár sok hibám van, főleg a feledékenység, figyelemzavar egyes tereken, de vannak céljaim, elhatározásaim, szeretném jobbá tenni a világot akár apró mérékben is. De a bő korosztályom nem foglalkozik mással, csak a facebook-on való páwáskodással, meg a divattal (én nem követem a divatot, de igényesnek mondható a ruhatáram, és nem vagyok büdös kocka, bulizok is, csak nem agyba főbe), tehát aligha van, akivel a gondolataimat megoszthatnám. Barátnő-ügyben is nehezebben boldogulok, mert egyszerűen nem vagyok a retek páwa típus, akinek a legfontosabb dolog a haja, sportolok is)Egy csomó meglátásom van sokmindenben... És még a lányokra mondják, hogy érettebbek... Eszem-fa.szom megáll... -_- Ilyenkor mit érdemes csinálnom? Miért van ez? Milyen körülmények közt találhatnék barátnőt? (kedvenc témáim a zene meg a globalizáció)

2013. jan. 7. 23:07
1 2
 1/13 anonim válasza:
Figylej. Én is 15 vagyok , nekem is ugyanez a problémám de egyszerüen..nem lehet erre mondani semmit. A mai csajok nem a mi "fajtánkat" szeretik ilyen korban. Később rájönnek hogy nem voltak azok a pasik olyan hudejó ötletek. Hidd el lesz csajod, de még nem. Ahhoz még picit várnod kell. Vagy keress de az sokkal nehezebb. Nekem 2 is volt mindegyik elhagyott egy idióta miatt...lényeg a lényeg várj még egy kicsit. Én is azt teszem. Nem rosszindulatból írtam, de nekem ez a véleményem. :)
2013. jan. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kösz a választ. Ezek szerint nem csak ´én vagyok így...
2013. jan. 8. 06:44
 3/13 anonim ***** válasza:
Álljunk csak meg... én utálom a páwákat, utálom ha valakinek nincs önálló stílusa és másoktól "nyúlja" le a páwaságot stb.... utálom ha valaki megjátssza magát mások előtt, miközben agya nincs...utálom azt is ha a tükörben pózolva menőnek érzi magát, amit sajnálatomra meg is örökít. (lásd. minden 2. profilkép)és nekem pedig az a problémám, hogy nincs egy normális fiú,(tehát aki nem páwa) aki humoros, és okos..legalábbis nem nagyon találkoztam még ilyennel.. egyenesen hányok minden partiarctól aki velem szembe jön, vagy a látóteremben helyezkedik el... igenis vannak olyan lányok akik nem csak azért akarnak pasit, hogy de menő vagyok ettől.. Én is ilyen vagyok 14/l
2013. jan. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

hali:) hidd el sokan vannak így még ezzel, mint például én is, de aki keres, talál. vannak barátaim, bár jórészt 2-3 évvel idősebbek, mert a korosztályunkra túlságosan nagy befolyással van a tömeg nyomása, és úsznak az árral mint a döglött halak...

én művészlélek vagyok, jól szót tudok érteni másokkal, de csak lesek erre az erkölcsi pusztításra, az emberileg szenny lányokra, akik a korosztályomból valók. és nagyon rosszul tud esni, ha velük azonosítanak, hogy senkinek sem vállalhatom büszkén a koromat, mert ők első benyomás rólam (ha ez így érthető)...

14/L

2013. jan. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
utolsó: én is humán lélek vagyok, rajzolok, írok, zenélek...
2013. jan. 8. 22:11
 6/13 anonim válasza:
Én leginkább segítek másokon hogy ne essenek az én hibáimba :)
2013. jan. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, sajnos nem vagyok épp szépség, de nem is vagyok ilyen páwa. Ma is beszólt két szép csaj. Hogy csúnya vagyok. Sajnos , vagy nem sajnos úgy érzem csak érdekből kelek el. Oda fogok házasodni ahol sok föld van ott legalább azt nézik ,mennyit tudsz dolgozni, mennyi földed van, milyen ember vagy.

Bánt ,de hát ez van.


Üdv:egy mezőgazdász csemete.

2013. jan. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sokkal többet érsz,(utolsó válaszoló) mint a páwák.. hidd el nekem nincs minden veszve. Vannak olyan lányok akik páwafóbiások!

2. válaszoló voltam

2013. jan. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak nagyon csúnya vagyok.

Nekem ma mondta egy lány ,hogy páwa vagyok én mondom nem.

Erre mondta ,hogy ő a páwákra bukik. Mondom jó.


Hát lehet szekálni, de engem csak majd érdekből fognak szeretni.

Majd én is megpróbálok jó helyre nősülni gazdasághoz.

2013. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1. mit általánosítasz

2 . 15 évesen ez a jellemző mivel még ha tetszik ha nem még gyerekek vagytok.

2013. jan. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!