Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mire utalhat az, ha egy...

Mire utalhat az, ha egy hozzánk közel álló huszonéves fiatal folyamatosan kerüli beszélgetés közben a komolyabb témákat?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm,akivel eddig mindent megbeszéltünk mostanában ilyen lett,ha például szóba kerül az egyetem,vagy a tanulás,rögtön témát vált,például én múltkor kérdeztem,hogy hogy sikerült az egyik vizsgája,erre nem adott egyenes választ,hanem azt részletezte,hogy látott valakit ujjatlan felsőben a fővárosban

mostanában a barátnőm elég gyakran csinálja ezt,hogy kerüli a komoly témákat,menekül a problémák elől,nem látja be,hogy hibázott,mert nem tanult,és azért nem sikerülnek a vizsgái.


2012. jan. 31. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért kerüli a témát, mert lelkiismeret furdalása van és Ti csak erősítitek benne, ha folyton erről beszélgettek vele. Hagyjátok békén, az ő dolga eldönteni, hogyan tovább és az ő dolga elszámolni a lelkiismeretével, a jövőjével is.
2012. jan. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
100%
Gondjai vannak ezekben a témákban. Ne nyúzd vele, hadd oldja meg.
2012. jan. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
úgy van:)
2012. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Unja a témát!

Biztos állandóan ezzel nyaggatják, és tele van a hócipője.

Nem csodálom!

Az nem beszélgetés, meg "komoly téma", hogy valakit állandóan nyaggatunk.

Meg lehet unni nagyon, úgyhogy hagyjátok békén.

2012. jan. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, mint a barátnőd.

Két téma van, amit folyton kerülök. Ha szóba kerül, terelem a témát, mert kellemetlen beszélnem róla, viszont ezt nem szeretném durván a beszélgetőpartnerem képébe vágni.


A barátnőddel is hasonló lehet a helyzet! Biztos azért kerül bizonyos témákat, mert kellemetlen érzés beszélnie róluk. Lehet, előbb magában kell elrendeznie a dolgokat. Ha nem akar róla beszélni, szerintem ne erőltesd. Majd szóba hozza, ha szeretné.

2012. jan. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanulás, egyetem... Más témátok nincs??? Komolyan ennyire befásultak egyesek???
2012. jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!