Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni egy 37 éves...

Mit lehet tenni egy 37 éves férfival aki az anyjával él és nem akar senkivel sem összeköltözni sem gyereket? Miért nem akarhat komolyabb dolgot nőtől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 1. 13:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Ott valami pszcihológiai probléma lehet.
2012. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de mégis mi???
2012. nov. 1. 13:10
 3/14 anonim ***** válasza:
Pl.infantilis,kórosan lusta,nem akar saját életet..
2012. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Az anyjával érzi még mindig magát csak biztonságban, eléggé tutyimutyi, szorongó típus. Egy Gangxsta Zolee...
2012. nov. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Most megijedtem! :D
2012. nov. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem: semmit. Elfogadni vagy nem elfogadni. Szerintem.
2012. nov. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Na, csak nem összejöttél az exemmel? :)

A válasz: sajnos semmit sem tehetsz. Ez az ún. Pán Péter effektus, nem nőnek fel soha. És fel sem fogják, hogy mi a probléma ezzel. Vagy elfogadod így, vagy keress valaki mást. Az én volt pasim sem akart összeköltözni, amikor ezen múlott volna h. együtt tudunk-e maradni...

2012. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

És arra nem gondoltál, hogy esetleg az anyjának segítségre van szüksége?

Ha rendesen dolgozik/tanul valaki, fizeti a költségeit, miért ne élhetne a szüleivel? Ezt a baromságot...

2012. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Mit lehet tenni"

Elsősorban hagyni úgy élni, ahogyan szeretne. Ha máshogyan szeretne, abban persze már lehet neki segíteni.

Amúgy jónéhány férfit ismerek, akik nagy szivességet tettek volna a világgal, ha nem akarnak gyereket meg komolyabb dolgot a nőktől......

2012. nov. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ez a Hook Kapitány effektus. A szóban forgó személy azt képzeli hogy ő Peter Pan és paranoiásan fél Hook Kapitánytól aki minduntalan vadászik rá, hogy bármelyik pillanatban lecsaphat rá.


Ezért a maximális biztonság érdekében, otthon marad és csak feltétlen szükség esetén mozdul ki, és nem akar közelebbi kapcsolatba kerülni, mivel szintén lehet hogy az adott személy Hook Kapitány egyik kéme, aki csak arra vár, hogy egy óvatlan pillanatban lecsapjon rá.

2012. nov. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!