Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen védekezési tippek...

Milyen védekezési tippek vannak cigányok ellen?

Figyelt kérdés
Nálunk általában 5 fős bandákban szoktak menni. De néha Budapestre is kell menni.Milyen technikák vannak ellenük?
2009. aug. 28. 07:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
19%
Kinek kell néha Budapestre menni?? Az 5 fős bandáknak? Budapest ellen akarsz technikákat?
2009. aug. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nem Budapesten vannak öt fős bandák, hanem ahol általában élek. (nem Budapesten lakok)
2009. aug. 28. 08:05
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 1% lehetőség van arra hogy szép szóval kibeszéld magad, hogyha beléd kötnek, akkor próbáld meg. (nekem egyszer már bejött.)


De ha az sem akkor vagy futás, vagy harc. A titok hogy te sose kezdeményezz ha őt üt, akkor üss is vissza.



Mellesleg nevetséges a téma is bassz/meg, kib@szott terrorban van ez az egész ország a fekete retkektől.

Ja és mielőtt valaki megkérdezné utálom a cigányokat :))

2009. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
gázspray, balta, vadásztőr, légfegyver, baseballütő. Ha sokan vannak akkor meg futás. Ha odajönnek hozzád soha se mutasd ki hogy félsz. Inkább úgy csinálj mintha a haverjaid lennének.
2009. aug. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Fegyver és bitbull nélkül ne menj utcára. Lassan már csak így lehet közlekedni a magyaroknak a szegény félelemben tartott cigók miatt. Ha egyik sem áll rendelkezésedre, akkor este ki se menj, nappal pedig a falhoz lapulva közlekedj és még véletlenül se nézz rá egyikre sem, mert már abba is belekötnek. De lehet abba is, ha nem nézel rájuk...
2009. aug. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Erre csak egy idézetet tudok beilleszteni az Argoból.


Tyson: Aki erős, az diktál. Ne várjuk meg, amíg hívnak. Az üt először, aki igazán nagyot üt. És először. Legyél velük kemény! Hallod?

Balogh Tibi: Az leszek. Kemény leszek b@zmeg! Kőkemény.

:D


Szóval ennyi, de a legfontosabb, hogy határozottnak kell lenni, ne lássák rajtad, hogy csicska vagy, mert megérzik és jól lehúznak, vagy jól el is vernek mint b*zi a f@szát. De a futás is hasznos, de annak sok értelme nincs, csak felerősíti bennük a tudatot, hogy ők bármit megtehetnek büntetlenül. És ez nem rasszizmus, nem általánosítás. Csupán a szomorú valóság, de majd rájönnek kb 10-15 év múlva az emberek, hogy mit termelt ki a társadalom, hogy nem lesz ki dolgozzon, majd mindenki tartja a markát. Csak én érzem ezt, hogy kurv@ nagy sz@rban vagyunk?!

2009. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kutya! A kutyától tartanak....ha este mész valahová, vigyél magaddal egy szép nagy szőrmókot :)
2009. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én gázspray-t hordok magamnál, de ha netán harcra kerül a sok, akkor is ott van rajtam az acélbetétes Doc Martens:D
2009. aug. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Általában nálam is van gázspray. Nő vagyok és kötöttek már belém. Nem szabad kimutatni, hogy félsz, ez a legfontosabb. Egyébként egy gázriasztó sem rossz.
2009. aug. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Bár mondjuk a gázspray csak szélcsendben vál be.
2009. aug. 28. 18:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!