Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen védekezési tippek...

Milyen védekezési tippek vannak cigányok ellen?

Figyelt kérdés
Nálunk általában 5 fős bandákban szoktak menni. De néha Budapestre is kell menni.Milyen technikák vannak ellenük?
2009. aug. 28. 07:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez kissé gázos, hogy a sáját országunkban tippeket kell kérnünk, hogy szabadon ki merjünk menni az utcára. Meddig süllyed még ez az ország?! Amúgy szerintem nem sokat tudsz tenni, max. futsz, mert általában annyian vannak, mint az oroszok és mindenkibe belekötnek bármilyen indokkal. Ja, és ne nézz rájuk vagy mondjuk kezd el fújni az orrod, amikor elhaladsz mellettük (nekem ez már bejött).
2009. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
83%

A cigók alaptomos retkes,éhenkórász 1valamik!

Ha rosszul nézel rájuk az a baj ha nem nézelrájuk az a baj!

A legjobb javaslak h pusztakézzel verekedni!

Mai napon 9fős cigány banda jött velem szemben és az egyik csakúgy felpofozott én amikor léptem elkezdtek szaladni és 3at sikerült meg verni a többi el menekült!Ne mutassátok ki h féltek ha fölényben vannak akkor se!Legyetek bátrak!Ne hagyátok h lenézzenek vagy rosszabb esettben leköpjenek szólj vissza nekik!és ha megpróbálnak verni akkor próbálj visszaütni maradajon meg a becsületet és jelentsd fel öket!ne puhuljatok! SOK SIKERT!

Tartsatok önvédelmi fegyvereket!

e-mailt irhattok

2010. máj. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Bocs az írásbeli hibákért!
2010. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:
100%
egy üveg tiszta vízzel és tusfürdővel el lehet őket riasztani : D
2011. szept. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

rohadt büdös cigányok, utálom őket, nálunk is vannak.

Én még nem vertem de ha így folytatódik hamarosan az intézetbe kerülök.

komolyan mondom a kuvasz kutyával átharaptatom a torkát.

csak 10 tusnak 1 ellen jönni


"Te a fórumon vagy repper én az utcára megyek"

(mr busta)

2012. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Normális (nem piacon - árustól - utcán vásárolt) gázspray. A Vipera nem ajánlott, mert avatatlan kezekben nagyon súlyos sérüléseket tud okozni, ami már nem önvédelem. A Sokkoló nem önvédelmi, hanem kényszeítő eszköz. A kés még jó szolgálatot tehet, ugyanis bárhol, bármikor találhatsz egy oldal szalonnát, amit megennél.
2012. dec. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
Automata gépfegyver
2013. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Zerocool17 válasza:

sziasztok

És olyankor mivan ha nem vagyok erös de nem is járok önvédelmi órákra de kést az nem hordok magamnál de viszont én ha olyan van hogy verekedésre kerül sor lebénulok? : /

2014. júl. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
össze kell terelni őket és fel kell gyujtani! hadégjen a putri és benn a sok gyerek! 17 F vagyok suliba itt is sok cigus van de mindíg van nálam paprika spré , és természetesen acélbetkos bakkancs , amikór jó idő van akkor meg acélbetkos cipő , egyszer kötöttek belém de nagyon megbánta :)
2015. jan. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!