Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szomszédom nagyon kihúzta a...

A szomszédom nagyon kihúzta a gyufát, túl ment minden határon. Hogyan szúrhatnék ki vele a legjobban, hogy ne jöjjön rá, hogy tőlem jött a "csapás"? Minden vicces és kevésbé vicces megoldás érdekel.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Te normális vagy ember?

Fogat fogért.. ?

Ezért tart a világ ott ahol. Nem tudom mi a vicces számodra abban ha egy másik embernek kárt vagy kellemetlenséget okozol. Talán ez meg a kárörvendés? Remélem egyszer megérted, hogy ilyen eszközökkel csak táplálod a tüzet...


Tudod, sokan próbálják a lángot elfújni. De aki nem fúj elég erősen, az inkább csak táplálja az égést. Ugyanilyen az erőszak és ezek a butaságok. Csak egymást hergelitek. Ezt nagyon nem így kéne.

2013. jan. 10. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Pontosan az ilyen emberek miatt tart itt a világ, mint amilyen te vagy. Ha hagyod magad, engedsz az erőszaknak, megfélemlítésnek és annak , hogy semmibe vegyenek földre fognak kényszeríteni és soha de soha nem engednek felállni. Meg kell védeni magát az embernek. Te egy kis csicska szánalmas lúzer vagy, akit felemészt az erősebb, és ezt lehet akármilyen szép demokratikus, jogállami meg mittudomén milyen kifejezésekkel cáfolni, attól még így lesz. Neked persze jobb lesz mert a boldog tudatlanságba fogsz aludni egész életedben. Leéled az életedet anélkül, hogy felébrednél. Ha neked ez jó... örülök neki
2013. jan. 10. 12:23
 3/7 anonim ***** válasza:

Szóval ha én erősebb vagyok mint te és úgy gondolom, hogy csúnyán néztél rám, akkor üsselek agyon nyugodtan. Hiszen az erősebb kutya b*szik. Akkor, abban a helyzetben épp majd te leszel a lúzer. Amikor a 28. embert kínzom majd poénból valamivel akkor meg én leszek a király. Hát ez pont így működik egyesek fejében. Ja és akkor veled együtt a többi 28 lesz a lúzer. Egyet jegyezz meg: mindig van erősebb. Egyszer te maradsz alul.



Egyébként pedig nem a jogállamiságra meg ilyen hülyeségekre gondoltam..

2013. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
te tényleg nem vagy százas... Én nem arról beszélek, hogy itt egy ártatlan szomszéd, aki nekem nem tetszik és halálra akarom magam kínozni meg sanyargatni és közben másokat rettegésben tartok... Hanem arról, hogy itt egy szomszéd, aki indokolatlanul "támad" és én megvédem magam. Ha ő nem bánt én sem bántom. Ezek amolyan természeti alapelvek, amelyek a mai multikultúrális világból kikoptak egyes elvek jobb is, hogy eltűntek, de vannak olyanok is amelyeket nem kéne elfelejteni. Te meg éld tovább az életedet a rendszer apró kis fogaskerekeként...
2013. jan. 10. 17:08
 5/7 anonim ***** válasza:

Vannak erre jó cigánymódszerek. A legjobb az, ha trágyát öntesz a bejárati ajtója elé, de ha nem akarsz ilyet csinálni, akkor:

- lyukaszd ki a kocsija kerekét

- amikor nincs otthon, akkor törd szét a zárát

- a szemetes zsákot borítsd ki a bejárata elé

- ha esik a hó, akkor dobáld meg éjszaka az ablakát (úgy, hogy ne törjön be, csak hozd rá a frászt)

- önts festéket az ablakára

Persze ha neked nincs bátorságod ilyenekhez, akkor kérj meg pár utcagyereket, ők szívesen megteszik neked :D

Az első válaszoló egy csicskalelkű kis punci, aki nem mer kiállni magáért és gyáva, ezért mindent megenged másoknak, ráadásul mindig próbálja alátámasztani az igazát. Ha valaki b@szakodik veled, azt sosem szabad hagyni, mert akkor lenéznek, és te leszel a hierarchia legalja, és jogosan.

2013. jan. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amatőrők!


Napoztatsd a kövér anyóst bikiniben a telkeden ugy hogy egésznap lássa.

Vinnyogj neki köszönés helyett.

Vegyél egy táblát tedd ki a telekhatárra s kapard körömmel folyamatosan mikor hallótávolságon belül kapál.

2013. jan. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy király módszer: Naszóval veszel pár Kindertojást és a sárga műanyag tokot amibe a figurát teszik raksz kb 1 csomag sütőport és egy kis ecetet vagy ha büdöset akarsz akkor ammóniát (az ecet helyett) és szén-dioxid fog fejlődni na ezt az egész odavágod mondjuk az ajtaja elé és szétdurran ennek több előnye van; rászárad a sütőpor az ajtajára ami nem mellákesen az ecet v. ammónia miatt büdös is lesz. Ha nagyon gonosz akarsz lenni tempera vagy vízfesték utáni vizet is rakhatsz bele, hogy amikor szétdurran festék is loccsanjon oda neki. Vagy ha kertesházban laksz és ő is akkor veszel pár üveg ecetet és amikor nincs otthon akkor szétlocsolod a veteményébe vagy rá a füvére és az ecet miatt ami ugyebár sav szépen kiégnek a növényei bizonyíték nem lesz és egy csomót fog bosszankodni. Az első válaszoló meg egy gyenge nyominger.
2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!