Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyton cikiznek. Most mit...

Folyton cikiznek. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

A fiúk folyton cikiznek a túlsúlyom miatt.Fogyókúrázom de kisebb nagyobb sikerrel.Már ott tartok hogy a kajámat is alig merem elővenni mert tuti találnak kifogást..Most mit tegyek??Segítsetek!

13/L



2013. jan. 14. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Most komolyan, de nagyon komolyan:


SZARD LE ŐKET!


Azért cikiznek, mert tudják, hogy zavar, és már enni is félsz miattuk. Röhögj a pofájukba és egyél nyugodtan.


A fogyókúrádhoz pedig sok sikert, hajrá :)

2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is a fogyókúrát ÖNMAGAD miatt csináld,csak akkor lehet sikeres!

A fiúkkal meg próbálj meg nem törődni,legyél a barátnőid körében.

Sajnos 13 éves fiúkkal nem sok mindent lehet kezdeni,éretlenek még.Esetleg ha nagyon zavar a dolog beszélj a szüleiddel,hogy beszéljenek a srácok szüleivel,vagy az osztályfőnökkel,mert ez a piszkálódás rosszabb esetben kihathat a további életedre is!

2013. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
sportolj! nem kell nagy dologra gondolni, bicajozás, séta, vagy valami labdajáték és hipp-hopp eltűnik a felesleg. Bár jobb lenne tudni van e túlsúly vagy éppen a divatos ropialakba nem passzolsz.
2013. jan. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elég éretlenek...

Ne törődj belük, jó hogy nem egy rakás taknyos miatt nem fogsz enni. Majd ha látják hogy nem figyelsz rájuk, megunják és más "szórakozás" után néznek.

Amíg cikiznek, egyszerűen vonj vállat és fordulj el.

2013. jan. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) én is azzal próbálkoztam hogy leszarom őket de ez már egy fél éve igy megy....amugy túlsúlyos vagyok :/
2013. jan. 15. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!