Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki hívta mostanában a kék...

Valaki hívta mostanában a kék vonalat? Mire számíthatok, ha felhívom őket?

Figyelt kérdés

Nagyon szomorú és elkeseredett vagyok. Szükségem lenne egy kívülálló segítségére, mert fogalmam sincs, mi lehetne jó lépés. A beszélgetés tudom, hogy segítene, mert egy fokkal felszabadultabbnak érezném magam. Nem szeretném a szeretteimet a bajaimmal fárasztani, van nekik is elég. Egyedül azt nem tudom, hogy mire számíthatok, ha felhívom a lelkisegély-vonalat (vagy az 505-505-öt vagy a 116111-et). Nem szeretném, ha unottan közölnék, hogy oldjam meg magam vagy lehordanának. Nem érzem magam a helyzet magaslatán és megértő szavakra lenne szükségem.

(A problémám nagyon röviden a párom családja, akik miatt nem tudunk sehova lépni. Ráadásul lehet, hogy babám lesz, akit mindenképpen megtartok, akármi is lesz, de nem tudnám őt biztonságban olyan romlott környezetben, viszont ez nagyon bonyolult. Mégis csak a családja. Ha később lesz baba, akkor is probléma.)


Aki mostanában hívta a vonalat, megosztaná velem, hogy miket tapasztalt? Nő vagy férfi veszi fel és mennyire akarnak valóban segíteni? A kérdés pedig azért merült fel bennem, mert hallottam rosszat és jót is velük kapcsolatban, de a rosszakat túlnyomórészt régebbi telefonhívásokról.

Köszönöm előre is.


2013. jan. 15. 09:09
 1/2 anonim válasza:

Kedves kérdező! Kék vonalat sajnos mostanában a kisebb korosztály hívja előszeretettel.

Tapasztalatom: eddig mindig segítőkészen fogadtak , próbáltak segíteni.

Nekem nő vette fel. Negatívum: Van hogy nem veszik fel(sokszor)

2013. jan. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok és szükségem volt valaki kívülállóra. Végül a 116111-et sosem vették fel, mindig foglalt volt az összes vonal. De találtam egy 116123-as számot, melyen egy aranyos nő beszélt velem. Igaz, kb. úgy 3 perc után finoman lerázott, segíteni sem nagyon segített, de legalább beszélt hozzám.


Köszönöm a választ!

2013. jan. 17. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!