Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, mi tetszik nektek az...

Lányok, mi tetszik nektek az ilyenekben?

Figyelt kérdés

Minden lány oda van mostanában az ilyen kislányos, kirakati baba arcú fiúkért. Kis b*zi páwák... Nem értem őket, nekem többet ér egy intelligens, humoros fiú, még akkor is, ha "nincs stílusa".

14/L


2013. jan. 20. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Már most kedvellek... antipáva 17/F

Amúgy minden a társadalom tömegelvének a hibája.. ma az a normál ha ilyenek a fiúk.. vicc

2013. jan. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Külsőségek.;) Régebben is voltak lányos arcú fiúk, és olyan csajok akiknek ők jöttek be, csak nem volt ilyen feltűnő mert nem öltözködtek így, és nem lőtték be a hajukat stb. Szerintem azoknak a fiúknak, akik órákat állnak a tükör előtt, nagyon durv önértékelési zavaraik vannak, és ezt ellensúlyozandó próbálnak jobban odafigyelni a külsejükre. Elinte ők is jófejek, viccesek, normálisak. Aztán rájönnek, hogy ezzel a külsővel bejönnek a csajok többségének, és hirtelen átcsapnak egoistába. Na akkor már tényleg bu*ipávák, ahogyan te is megfogalmaztad.:D
2013. jan. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt én is megkérdezném jó pár ilyen fiútól, miért olyan jó, ha melegnek néznek ki :D Jót nevetek magamban az ilyen kinézetű srácokon, de hát kinek a pap, kinek a papné.
2013. jan. 22. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!