Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljunk a cigányokkal?...

Mit csináljunk a cigányokkal? Kérem ne töröljék ez az igazság, demokrácia van. Minket leölnek a cigányok, nem beszélhetünk legalább itt hagy kérjek segítséget.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rengeteg a cigány, utálom is őket.De nem mondom ki.


Tesiórán,az egyik cigány cselezett, én kirúgtam a labdát alóla erre lefeküdt és pofán rúgott, nagyon fáj még mindig.

A másik mielőtt valaki mondaná, miért nem védtem meg magamat, én 15 éves vagyok a cigány meg 17 éves.A terembe több volt a cigány mint a magyar, de sok nem is osztálytársam volt, hanem csak lógtak. Amikor nem jönnek be a terembe akkor lehet békésen játszani, de így más lesz a rend. Direkt belerúgnak a másikba, legjobb haveromnak eltörték a kezét , vagy megzúzták, a tesitanár be van fenyítve. Már jövőre nem lesz ennyi vagy 15-en maradunk , még sokat is mondtam az osztályban, nem erős iskola, nagyon gyenge kis tanulással 4-es 5-ös vagyok.


Lehet ,hogy én vagyok a hülye ,mert a kisebbségnek lehet, ha valaki cigány üthet vághat mi megkussoljunk. Önvédelem semmit nem ér ,mert 18 éves cigányok is voltak bent akik simán levernek mindenkit. Még mindig fáj a szám.

Máskor akinek berúgják a gólt az nyom 3 fekvőtámaszt, a cigány nem nyom hanem fejbe rúg egy osztálytársamat aki magyar, és segítenék neki felállni, mert látom szédül, ők meg még többször belerúgják a labdát. Én már ki szoktam állni, mert mindenit felrúgnak. Amikor lógnak akkor minden jó.

Az utolsó óráról mindenki ki lett zavarva , mert a cigányak úgy mint a csimpánzok, vagy mint a kutyák, olyan hangot adtak ki , mondta a tanár, hogy takarodjatok ki, mindenki. Pedig sok órán olyanok mint az állatok ,csak ezt a tanárt idegesítik.

Komolyan mondom rabszolga munkával létre kéne hozni egy vasútvonalat, kézi erővel és az összes cigányt halálra dolgoztatni.


Vagy én vagyok a hülye? A cigánynak lehet mivel kisebbség.

És ez milyen szokás ,hogy idegen majom hangot adnak ki a cigányok, és ezzel "beszélnek" egymással?

Hallom sokat órán az egyik ŐŐŐŐŐŐ a másik ŐŐŐEEHRRR

Meg amikor ugatnak VAU VAU VAUUUUUU , ez mi???

Nem tudom leutánozni. De hasonló csak hosszan,ez milyen nyelv? Ez a cigány nyelv?

Egyszerűen már utálom őket, bár semmit nem lopnak, de ez a viselkedés, olyan mint az őskorban.


Ne töröljék ez az igazság, cigányok ilyenek, had kérdezzek már én is. Tudom ,hogy a cigányokat védik, mintha jók lenének de nagyon rosszak.

Tehát a kérdés, hogy bírjam ki még velük egy évet???


2012. dec. 14. 23:11
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
15%
Konkrétan ezzel mi is a célod?
2012. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Iskolaváltás szóba jöhet?
2012. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Mivel tanácsot kérek, hogy bírjam ki velük.
2012. dec. 14. 23:17
 4/23 A kérdező kommentje:
Iskolaváltást nem akarok amúgy akkor év vesztes lennék, szeretem az iskolát a társaságot ,csak cigány nélkül.
2012. dec. 14. 23:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Pedig megszoksz vagy megszöksz.


Ha még egy félévet kibírsz és a következő évben iratkozol másik iskolába akkor nem leszel év vesztes ez az egyik, a másik pedig, hogy ha ennyire nem bírod őket akkor - jó társaság ide vagy oda - hagyd ott ezt az alja iskolát!

2012. dec. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
1 év aztán kibuknak a nyomorultak.
2012. dec. 14. 23:36
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Aha és a felettetek lévő osztályból meg hozzátok buknak.
2012. dec. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a bajom,hogy a tanár is be van fenyítve nincs hatalma, ha kidobná őket más lenne.
2012. dec. 14. 23:56
 9/23 anonim ***** válasza:
Menj át másik iskolába! Nem leszel évvesztes, miért lennél az? Átiratkozol, és utána máshol folytatod az évet.
2012. dec. 15. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Miért kellet áthelyezni a kategóriát?


Azért ,hogy ne lássák milyen a közkedvelt kisebbség a cigány? Itt úgy se látja senki, de úgy gondolják nem is kell.

2012. dec. 15. 09:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!