Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a cigányokkal szemben?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 12:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
2013. jan. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Dolgosak, már hajnalban kimennek fát vágni amikor még a magyar alszik!
2013. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Egyre többen vannak es ebböl nagy bajok lesznek, mivel: 99 szäzalekuk bünözesböl el, vagy segelyböl+agressziv keregetesböl. Lassan mär mindennap becsönget hozzänk valami romän cigäny, kolduläsi szändekkal. A legundoritobb hazugsägokat adjäk elö. Regebben megloptak, leköptek, megvertek, es meg is eröszakoltak. Szerencsere mär nem elek Magyarorszägon, a koldusok ellen meg zärt ajtoval, kutyäval vedekezem. SOHA nem volt egy darab normälis roma ismerösöm sem.
2013. febr. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
85%

Én sem kedvelem őket, de én is az vagyok. Megértem miért utáljátok őket, én is utálom....

Sokkal szívesebben lennék magyar, mint cigány! Ezt nem azért írom, mert én vagyok a nagy kivétel, hanem mert nekem is elegem van belőlük!

Én úgy gondolom, hogy tökre nem úgy viselkedek, mint ők:

én imádom a rockot, nem úgy öltözködök, mint egy putris, rendesen viselkedek, és a suliban is mindig 4-es vagy 5-ös volt a bizonyítványom...

Gondolom nem veszi mindenki le rólam, első ránézésre, minden cigányról a Győzike, meg a hasonlók jutnak az eszükbe (soknál nem is véletlenül).

Ez nem önsajnáltatás, tényleg, nekem is elegem van a cigányokból!

2013. febr. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 rostas martin ***** válasza:
32%
utolso vamzer fereg
2013. febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Utáljátok a cigányokat, jó, megértem,erre

idejön ez a tag, hogy ő "kiakarna törni" a cigányságból, erre az már egyből spicli??

Én tisztelem az olyan cigányokat, akik rendesen dolgoznak, és nem úgy viselkednek mint a többi állat-társa!

Ahhoz, hogy valaki ne úgy viselkedjen, mint a körülötte lévők, iszonyat nagy akarat és inteligencia kell!!

Az olyan cigányokat én is utálom akik úgy viselkednek mint az állatok, de van néhány rendes is....pl. aki itt írt

2013. febr. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 rostas martin ***** válasza:
ugy ert utalja a sajat fajtajat
2013. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!