Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik európai országban...

Melyik európai országban élnél legszívesebben az lent felsoroltak közül? És miért? Számozással állítsd sorrendbe!

Figyelt kérdés

-Németország

-Svédország

-Finnország

-Norvégia

-Luxemburg

-Andorra

-Románia

-Málta


2013. jan. 21. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Németország.De csak olyan helyen laknék ahol nincsenek nem európai bevándorlók.

Ezektől a muszlimoktól felfordul a gyomrom.


Németország azért is mert kultúrában nem áll annyira messze a magyartól és a német emberekkel csak jó tapasztalatom van.

2013. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Németország - mert németül tudok, ezt céloztam meg eleve, külföldre költözés szempontjából, leginkább bajor területre mennék, mert velük csak jó tapasztalatom van, és vannak már ott kapcsolataim.


Azonkívül a skandináv országok felé orientálódok, mert azok valahogy sokkal fejlettebbek csomó szempontból.

2013. jan. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

1. Norvégia. Tiszta, egészséges emberek, jó munkalehetőség, befogadó nép.

2. Svédország. Lényegében ugyanaz, mint Norvégiánál.

3. Finnország. Szintén egy viszonylag fejlett, befogadó nép, alacsony munkanélküliséggel.

A többi kb egy helyen áll egymás mellett. Romániáról valamiért mindig csak rosszat hall az ember, de nem hiszem ,hogy ott rosszabb lenne a helyzet, mint itthon. A németek - szerintem - nem annyira nyitott nép már, kicsit talán unják, hogy annyian mennek hozzájuk a jó életkörülmények miatt. Félek, hogy kinéznének onnan. Luxemburgról csak annyit tudok, hogy jó gazdag ország. Viszont sajnos semmi egyebet. A maradékról is ugyanezt tudom elmondani, sokat nem tudok róluk, csak pl, hogy Málta jó turisztikai célpont. Nem akarnék olyan országban élni, amit nem is ismerek.

2013. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagy tévedésben éltek Skandináviával kapcsolatban.Manapság igen rossz a közbiztonság a multikulti miatt.

Viszont a multikulti előtt a bűn szinte alig volt jelen ezekben az országokban.


Svédországban a nemi erőszakokban lassan egy afrikai országhoz közelít.Európában náluk a legmagasabb a nemi erőszakok száma.

És mind Európán kívül jövő bevándorlók csinálják.


Lehet hogy 10-15 éve szuper biztonságos országok voltak de ma már más a helyzet.

2013. jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na számozom.

Ahol szívesen élnék:

1. Luxemburg: Kicsi, ország, de gyönyörű, erős a gazdasága, és a világ egyik legbiztonságosabb helyének számít.

2. Andorra: Kicsi, szép, és hegyes.

3. Málta: Egész évben jó idő van, és ott a tenger is.

4. Németország: Itt az is függ hol. Például Bajorországban inkább, mint Berlinben. Gazdasága a lehető legjobb.


Ahol nem élnék nagyon szívesen, de azért nem utasítanám el az ott lakást:

5. Finnország: Gazdag ország, szép is, de nekem az már nagyon északon van. Nem szeretem se a hideget, se a sötétet.

6. Norvégia: Kb. ugyanez.

7. Svédország: Itt is ugyanezek, de ami miatt lentebb került, hogy nekem túl liberális ország, sajnálom, ez van...


És ahol nem élnék:

8. Románia: Erdély gyönyörű hely, de tényleg, viszont itt nem laknék. Nem tudom, miért, egyszerűen hosszútávon nem élnék itt.

2013. jan. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1.svédország, norvégia, finnország - mert toleránsak

2.németország

3.luxemburg

4.andorra

5.málta

6.románia

2013. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Németország mert valamikor régen onnan jöttek az őseim,és viszonylag hasonlit a kultura is.

A többi-

-Luxenburg

-Andorra

-Málta

-Svéd,Finn,Norvég ezek neálam egy kalapban vannak nem sokat tudok rolluk és hideg van.

-románia.

2013. aug. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

1. Finnország, Norvégia (mert nagyon magas az életszínvonal és normálisak az emberek)

2. Németország, Svédország

3. Luxemburg

4. Málta

5. Andorra

6. Románia

2014. febr. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!