Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen bókokat, dicséreteket...

Milyen bókokat, dicséreteket szerettek a legszívesebben hallani másoktól?

Figyelt kérdés
Pl. szépségetekre, stílusotokra, főztötökre, intelligenciátokra, munkátokra vonatkozóan, stb.

2012. jún. 27. 07:52
 1/5 anonim válasza:
Nekem mindegy. Minden dicséret jól esik. Bár attól függ, hogy ki mondja.
2012. jún. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt kimondottan nem szeretem, ha házimunkával kapcsolatos bókot kapok (ez a neveltetésem következménye, anyukám szerint a házimunka lealacsonyító egy nő számára).


Legjobban az intelligenciámra vonatkozó bókot szeretek hallani. Ezt ugyanis nagyon fontosnak érzem, de sokszor elbizonytalanodom. Ilyenkor egy ilyen bók segít helyrebillenteni a világképem :)

2012. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha elismerik, ha egy új helyzetet vagy feladatot ügyesen oldottam meg. Akár pl. munkahelyen.
2012. jún. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ava87 ***** válasza:

Az nagyon jól szokott esni, amikor ismeretlenek, vagy nem annyira közeli ismerősök mondanak olyat, hogy "nahát, te ezt ilyen jól tudod?/így megjegyezted?" ha mondjuk éppen jól tudok alkalmazni valamit, amit életem során tanultam.

De persze bármiről van szó, mindig jól esik a dicséret :)

2012. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én minden bóknak nagyon örülök, de csak azoknak, amin érződik, hogy őszinte! Az is nagyon jó dolog, mikor ismeretlenektől kapod. Főleg azoknak örülök, amire én is büszke vagyok, amiről úgy gondolom, hogy megdolgoztam érte, de az apróságok is jólesnek, ha megdicsérik a ruhámat vagy ilyesmi.
2012. jún. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!