Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az Anti...

Mi a véleményetek az Anti Rockerekről?

Figyelt kérdés

Vagyis miben értetek velük egyet, és miben nem ?

Anti rockernek gondolom azokat akik utálják a rockereket és lenézik őket, mind a zenéjüket és magukat az embereket is.



2013. jan. 21. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
divatmajmok, akik nem tudnak mit kezdeni magukkal.
2013. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg tőlük, milyen rockzenéket ismernek, és hány rockert. garantálom, hogy egyet se.
2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem is értem miért kell anti rockernek , anti technosnak lenni.


Mindenkinek joga van azt azt a zenét szeretni amit akar joguk van azt a stílust képviselni amit akarnak.

Senki ne mondja meg a másiknak hogy mit hallgathat.

2013. jan. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt gondolom róluk, hogy elvakultak, és tudatlanok.. Legalábbis azok akik csak ránk néznek és "húú ez kilóg a tömegből, akkor utáljuk mert nem azt hallgat, mint mi".. Aki azért utálja a rockereket, mert negatív tapasztalata van velük szemben az nyugodtan utálja AZOKAT akikkel negatív tapasztalata volt.. Szíve joga eldönteni..
2013. ápr. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Anti rocker? Nem tudják, hogy mi a jó zene. De a neved és eddigi kommentjeid alapján látom, hogy te is ilyen anti rocker vagy. Miért utálod te a rockot? Oké, hogy nem szereted, de ELLENE VAGY? Miért??? Én is kezdjem el azt, hogy találok egy páwa gyereket és agyon szúrkálom késsel, mert nem tetszik vagy mi? Vagy mi az, hogy anti rocker? Lát egy rockert, csúnyán rá néz, és elmegy?
2013. ápr. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj ne ez Szindyke.XDD ne válaszoljatok neki olyat h utáljátok a technot mer lefog pontozni..:D Aki olvasta már, vagy írt a "Mi a véleményed a divatrockerekről?" nevű kérdéshez az tudja mért ne válaszoljon itt..xD
2013. ápr. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy furák. Én rocker vagyok, és nem mondom, hogy egy előítéletesektől mentes, tökéletes ember vagyok, de nem írtam még ki senkiről kérdést, aki nem tetszett. Soha nem kérdeztem meg, hogy kinek mi a véleménye a páwákról, meg nem értem, mért kell bárminek az antijává válni. Gyomorfekélyt okoz szerintem, ha abból áll a szabadidőd, ami dühít.
2014. aug. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!