Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lent megtaláljátok a szitut,...

Lent megtaláljátok a szitut, ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a szitu, hogy kb fél éve legjobb barátok vagyunk (én lány, ő fiú, egyaránt 15 évesek). Egyébként 4 éve ismerjük egymást, egy közösségbe járunk. Szóval nagyon jóba vagyunk, sokan azt hiszik, hogy szerelmesek is, de NEM. Egyszerűen csak nem félünk átölelni, megölelni egymást, puszit adni a másiknak, egymást átölelve sétálni stb. Másfél hete elég csúnyán összevesztünk. Meg is lett az eredménye... Elárulta akkor, hogy a nevem kezdőbetűjét karcolta bele a kezébe, fájt is neki. Ne higgyétek, hogy emo stb, mert nem az, bár ezzel a lépéssel engem lepett meg a leginkább. Rá pár napra találkoztunk, megbeszéltük a dolgot, kibékültünk, azóta minden a régi. (Hála Istennek!) Én igyekszem nagyon figyelni rá, hogy ne érezze ezek után elhanyagolva magát, csomószor mondom neki, hogy mennyire szeretem, mindig én írok rá neten, stb. Valamiért mégis úgy érzem, mintha nem lenne ez kölcsönös. NEM vagyok belé szerelmes, az is kizárt, hogy ő az lenne, szóval ennek köze nincs a szerelemhez.! Egyszerűen csak nem értem, miért ennyire bonyolultak a fiúk? Valakinek a törődés kell, valaki meg pont nem akarja azt, vagy mi??

Kérlek segítsetek, írjátok le a véleményeteket, amit akartok, kíváncsi vagyok, mit gondoltok :)


15/L



2013. jan. 22. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Pedig ő szerelmes. Ezt így hidd el ahogy mondom.
2013. jan. 22. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem:D akkor nem irogatna más lányoknak, stb. Különben is, nem úgy van, hogy ha úgy érzed, hogy akit szeretsz az nem szeret visuont akkor valószínűleg az úgy is van, mert különben nem hagyná ogy ilyesmi akár csak az eszembe jusson.
2013. jan. 22. 06:59
 3/9 anonim ***** válasza:

Kicsit bonyolultabb a dolog. Először is a biológiai különbség más gondolkodásmódot is eredményez. A lányoknak a gondoskodás sokkal fontosabb (elengedhetetlen), mint a fiuknak. Gyakori, hogy ilyesmi túlzott hangoztatásával el lehet riasztani egy fiút. A fiúknak más a gondolkodásmódjuk és igényrendszerük, mint a lányoknak. Ezért érdemes módjával elvárni a másiktól ugyanazt, különben eltávolodás lesz belőle.


De itt talán fontosabb az, hogy a fiuk és lányok biológiai érése nem azonos, a lányoké korábbi. Lehet, hogy a srác most döbbent rá a biológiai különbségek lényegére, és ez zavarodottá teszi (mert úgy képzeli, ebben övé a vezető szerep, csak éppen nem tudja, mi az, ez borzasztóan idegesíti). Ezt nevezik kamaszkori zavarnak, szélsőségességnek, változásnak. Eltart pár évig, aztán meglesz a kellő tapasztalat, és mindenki megérti, hogy még előtte az élet.


(elhiszem, hogy eddig nem voltatok szerelmesek, de a fiú esetében a jellemzés alapján most már nem vennék mérget rá... - de lehet hogy erről még ő se tud, bár az a karcolás...)

2013. jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is szerelmes beléd!Az is lehet ,hogy még Ő sem meri bevallani magának.
2013. jan. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hosszas okítast :D

Az előző kommentelővel TALÁN egyet értek, de nem tudom. Más lányokkal flörtöl, akik ráadásul nagyjarészt szerelsek is lesznek belé :D bevallom, én se reagáltam sokkal jobban, mikor összevesztünk. Lehet hogy igaza van az előző hozzászólónak, de én úgy szeretem őt, mint még senkit. Azt hiszem, voltam már szerelmes, tudom az milyen, de ez egészen más, higgyétek el.:)

2013. jan. 22. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem te szerelmes vagy. :)

épp azért mert azt monod ez egészen más, mint azelőtt amikor szerelmes voltál.

2013. jan. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Bocs de te kicsit buta vagy.Hát nem érted szerelmes beléd te is belé. Ez ilyen egyszerű mert fel lehet ismerni.
2013. jan. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerelmesek vagy és jó neked, hogy van egy ilyen "barátod" :D PUNKTUM ez szerelem
2013. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok: és nehogy eltávolodjatok egymástól! és szerintem térj rá fokozatosan a szerelem témáára, hátha elárulja magát. vagy kérdezd meg tőle, hogy melyik lány tetszik neki meg minden! hidd el, alaposan kerülni fogja a témát, mivel TÉGED szeret.
2013. febr. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!