Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Legjobb barátnőm terhes a...

Legjobb barátnőm terhes a pasitól, akiért elhagyta anno a férjét, de vele se működik a kapcsolata. Mit gondoltok egy ilyen helyzetről, ésszerű döntés volt?

Figyelt kérdés

Legjobb barátnőm 21 évesen lett terhes egy idősebb férfitól, akihez hozzá is ment. Mindig is gazdag férjet akart, hát megkapta, de sikerült egy olyat kifognia, aki annak ellenére, hogy mindent megad neki, még tiszteli és szereti is. Neki ez nem volt elég, 3 éve elkezdte csalni a férjét egy főiskolás művésszel, aki elhitette vele, hogy többet tud neki adni, aztán le is lépett vele pár hónap után, 6 éves kislányával elköltöztek.

Most teherbe ejtette a művész, de már régóta panaszkodik, hogy mennyire infantilis a csávó és még füvezik is. Már visszasírja azt az időt, mikor még normális körülmények közt élt a férjével, meg a kislánnyal szép házban, nyugalomban, nem volt semmi gondja.

Mielőtt még bárki letámadna, nem szidni akarom, csak baromira nem értem a döntését és féltem, hogy mi lesz vele, meg (most már) a 2 gyerekkel. Engem ez totál felbosszantott, mert eddig mindig támogattam, de már én se tudom, hogy hogy segítsek..:(


2013. jan. 12. 01:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt sajnos én sem tudom, hogyan segíts, de hogy tisztábban lásd a helyzetet, az emberek érése elég egyéni, változó kinek mikor nő be a feje lágya. Csak mert valaki már anya, nem azt jelenti, hogy tudd éretten gondolkodni. Sok olyan ember van, férfi, nő egyaránt, aki 26-27 évesen is még gyerek. Tehát nem is elvárható tőlük, hogy ésszerű döntéseket hozzanak.

Valószínű a barátnőd is ilyen későn érő típus.

2013. jan. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Megérdemelte :D :D :D


Ez is bizonyítja hogy a nőknek semmi sem jó

2013. jan. 12. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utólag már könnyű okosnak lenni. Hogy egy döntési helyzetben mi a jó döntés, azt az alapján érdemes mérlegelni, hogy akkor és ott milyen információk álltak rendelkezésre.


A barátnőd emberismerete egyelőre nem kiforrott, talán idővel jobbá válik és nem kerül ilyen helyzetbe.

2013. jan. 12. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondjak, hogy két szék közül a pad alá esik. Hat igy járt.
2013. jan. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Saját magának köszönheti, hogy így járt. Számításból ment férjhez, nem tudta megbecsülni a férjét és a jómódban unatkozott. Jöhetett a szerető.

Most majd megtapasztalja a nélkülözést, amit meg is érdemel.

Az ilyen nőt nem lehet sajnálni.

2013. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ésszerű. 21 évesen már álomélete kezdődhetett volna. Miért akart volna többet? Ennyi nem elég? Én örülnék, ha 30 éves koromig találnék egy fele olyan gazdag, érzéki, család centrikus párt magamnak.


De azért nyugodj meg, ez az evolúció. A defekteseknek rossz, a jóknak meg nem. Ja mégsem, ne nyugodj meg, a kormány a degradált embereket támogatja. Nem szóltam.

2013. jan. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!