Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért gondolják, hogy aki...

Miért gondolják, hogy aki szép, az feltétlenül buta és bunkó?

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Mert ilyen általánosító kérdéseket ír ki a gyakorira...
2013. jan. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%

Igen... Én jól nézek ki és buta vagyok meg bunkó...

XD Amúgy ez abból ered hogy aki jól néz ki azt segítik körbeugrálják stb hogy jó pontot szerezzenek az illetőnél. Ez szinte ösztönből jön hiszen tudatalattiba mindenki egy szép párt szeretne magának. De mivel sokan így látják így mindenki segítőkészebben viseledik az említett illetővel.

Viszont az illető szemszögéből egy jellemtorzulás és egy szellemi eltunyulás jön ettől létre. Mivel mindent megoldanak helyette még sokszor kérni se kell..

Gondold végig hányszor ajánlottál fel segítséget egy szépembernek. Naugye... És más is igy tesz hidd el.

Ezért nincs szükségük az észre a szépeknek. A bunkóság meg a jellemtorzulásból adódhat. Mivel már válogathat is kinek a segítségét fogadja el..

Huh hát most magam is meglepődtem azon amit írtam. :)

2013. jan. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mert sokan vannak ilyenek, ismerem ezt a felét is, de sok szép lányt is ismerek, akik egyrészt csoporttársaim, másrészt nagyon okosak, csak épp a szakmánkban eleve hátránnyal indulnak a nők.
2013. jan. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amíg nem szólal meg, semmilyen konzekvenciát nem lehet levonni.
2013. jan. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!