Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szinte minden szexi, vonzó, csinos alakú, vékony, szép arcú, értelmes 20-on éves lánynak egy izmos, buta, agressszív, kopasz, kigyúrt vagy mackós nagy testű pasija van?

Figyelt kérdés
Én rájöttem, hogy azért nem kellek a saját korosztályomnak, mert nem vagyok agresszív, hanem mindenkivel kedves vagyok és nem is vagánykodok meg én nem is vagyok nagy darab, vékony, alacsony, aranyosnak tartott srác vagyok, aki csak a tini lányoknak jött be eddig, ott is főleg a 14-16 éveseknek.
2013. jan. 13. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy puhap*cs vagy tehát. Értem. Ülj le és élvezd a szingli életed. Ha akarsz valamit kezdeni magaddal a való világban akkor sürgősen változtass a gondolkodásmódodon.
2013. jan. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
sztem meg azért nem kellesz,mert ilyen hülyeségeket kérdezel/gondolsz..
2013. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem így van! Akárkinek lehet akármilyen barátja vagy barátnője, és lehet valaki izmos, kopasz és agresszív, de ő bepróbálkozott legalább a jelenlegi barátnőjénél, és nem beszélte be magának hogy ő egy vesztes, másrészt nem mindegyik nőnek a 200 kilós kigyúrt állatok jönnek be, sőt, csak férfiként nem a sült galambot kéne várni, minél több ember között próbálj ismerkedni, és ne csak azokkal a 14-16 éves lányokkal akik húznak befelé a wc-be.... mert hiszen a legtöbb nő nem ilyen, akkor sem ha helyesnek gondol valamit, legyél lelkileg kicsit erősebb és nem lesz probléma!
2013. jan. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz.
2013. jan. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

HÁNY.

ILYEN.

KÉRDÉS.

LESZ.

MÉG.

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

(tizenkilenc éves leány)

2013. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy az a gond, hogy alacsony vagy vagypedig nem nézel ki jól.
2013. jan. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Ez egyszerű mint a 100as szög, az ilyen pasiknak van pénze, méghozzá annyi mint a szemét.

Egyébként hidd el nekem hogy nem is járnál jól azokkal a lányokkal mert többségük olyan hogyha választanom kéne hogy egy seprűnyéllel, vagy egy ilyen nővel ülök le beszélgetni, a seprűnyél magasan nyerne.

Épp annyi van bennük hogy a pénzt kiszimatolják, járnak ők is edzeni hogy szépek legyenek, jók az ágyban, és az ilyen férfiak meg voltaképpen ékszernek tartják őket. Jól mutat mellettük az utcán, meg a társaságban és ennyi.

Vitatnám hogy az értelmes lányok ilyen férfiak társaságát keresnék, ugyanis egyetemista ként jó néhányat ismerek, és egyiknek sem ez a zsánere. Sőt a többségük hasonló korú egyetemista sráccal jár, vagy olyannal aki 20onéves és dolgozik.

Hülyeség hogy ezért nem kellesz mert kedves vagy, azért nem kellesz mert papucs vagy, és ahelyett hogy a saját hibáidat keresgélnéd le kéne engedni a tököd végre a hasad alól és leszólítani pár csajt. A kedvességgel semmi probléma, sőt, csak határozottság, magabiztosság és pozitív kisugárzás kell mellé (ami távolról sem egyenlő az agresszióval). Emellett ha kedves, figyelmes, és előzékeny vagy, akkor simán találsz csajt, csak próbálkozni kell. Az elején marha nehéz, de bele lehet jönni. Biztos lesz hogy elutasítanak, de ha meg se próbálod akkor eleve ellököd magadtól a lehetőséget, és ha összejön 1-2 mindjárt másképp fogod látni a világot :)

2013. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

A minap találkoztam egy alacsony, vékony sráccal, aki még arcra jól is nézett ki, de teli volt a füle valami színes, műanyag b uziságokkal.

Mondhatnám azt is, hogy testet öltött előttem az egyik ilyen gyk-s srác (nincs barátnőm, alacsony vagyok, vékony vagyok, ronda vagyok, emberszámba se vesznek stb.)

Amúgy eladó. És az a gyűlöket az arcán, hogy "ezt a szemét jó nőt ki kell szolgálnom, aki tuti a kigyúrt/mackós magas pasikra bukik és engem emberszámba se vesz és egyébként is a k. anyját" Pedig kedves voltam, rá is mosolyogtam, megköszöntem a segítségét, mégis lerítt az utálat...

Amíg élek, emlékezni fogok rá :)

2013. jan. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kikérem magamnak!


21/n

2013. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van benned azert nemi eloitelet, nem gondolod? A parom izmos, kopasz, nagy testu, es ugy banik velem, mint egy kiralynovel. Es nem az anyagiakra gondolok, mert bar dolgozunk mindketten, azert gazdagnak nem vagyunk mondhatok. De soha senki sem volt velem meg ilyen kedves, figyelmes, segitokesz, barmiben szamithatok ra, mellettem van joban-rosszban, erezteti velem, hogy szeret, gyonyorunek tart es a csillagokat is lehozna ertem. Izmos es kigyurt, azert, mert rossz kornyeken lakott gyermekkoraban es rakenyszerult a kuzdosportra, hogy meg tudja vedeni magat. Es miota nagyobb darab, nem is mer belekotni senki. Masreszt fizikai munkat vegez, es az allokepesseg sem art. Kopasz, mert erosen kopaszodik, ezert borotvalja inkabb. Egyebkent egy farkasborbe bujt barany es hatalmas szive van. Nem mondta neked senki, hogy ne kulsore itelj? Persze, vannak olyanok, akikrol te beszelsz, de kozel sem biztos, hogy ez az atlag. Szerintem fokent a hozzaallasoddal van baj. Senki sem szereti, ha valaki negativ es nincs onbizalma.
2013. jan. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!