Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezhetném vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezhetném vissza a régi életemet? Lent

Figyelt kérdés
egy fiú miatt szinte mindent megtettem. elmondta hogy mijen lányok tetszenek neki én ojan is voltam bármit mondott igyekeztem megfelelni az elvárásainak és már alakult volna kavartunk is de nemvoltunk párkapcsolatban aztán összejött egy lánnyal és én lelkileg teljesen összetörtem, korházba is kerültem emiatt és semmi se dob fel.én egy teljesen életvidám lány voltam azelőtt mindenen csak mosolyogtam és semmit nem vettem magamra.csak szeretném ha újra olyan lennék mint régen és ha boldog lennék, de nem megy.kérlek segítsetek
2010. márc. 30. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
dobj egy privát üzit
2010. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát ebből is láthatod h nem érdemes más miatt megváltoznod. Pláne ha fel kell adnod önmagad.

Végülis egy pasi olyannak kell h elfogadjon, mint amilyen vagy! És gondolj bele h hogyan éreznéd magad mellette ha állandóan "színészkedned" kell.

Sokáig úgysem lehet kibirni ezt...

Inkább a fiú tegyen meg érted dolgokat, ne te alázkodj meg!

2010. márc. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!