Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pár éve még hülyének néztek,...

Pár éve még hülyének néztek, mert azt mondtam, hogy a telómba 230MHz-s ARM9 proci van?

Figyelt kérdés

A kérdés azért van jó kategoriában, mert a következő történet kapcsolodik hozzá:


egy lány tetszett az iskolában és a jelenlétében mondtam, hogy tök király az uj telom gyors meg minden, elvégre 230MHz proci van benne. Na ekkor kb az egész társaság ugy nézett rám mint valami tudálékos hülyére, hogy mi az hogy TELEFONBA PROCESSZOR, hát a telefonokban NINCS processzor.


Valamelyik nap az illetö lány meg ott magyarázta hogy a pasija vett egy uj telot, tök király, mert négymagos proci van benne... Birom az embereket, hogy a média meg a reklámok alapján tudnak csak gondolkodni...


Amikor a telenornál volt az "okositsd fel a HAGYOMÁNYOS telodat" akcio. Az arról szólt, hogy telepitsen rá az ember java-s opera minit. Én 2007-ben már azzal neteztem telorol, ez az akcio meg tavalyi kb. :D


és a reklámban egy nokia s60-as telo volt, ami meg okostelefon...De ugy adták elő, hogy az hagyományos (tehát nem okostelefon)...


2013. jan. 27. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:

barmok, hát röhögd ki őket te xD


méghogy telóban nincs processzor.. peeersze

2013. jan. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
2005-2006-ról beszélek.
2013. jan. 27. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez sehol nincs jó kategóriában, mert csak egy sztori, nem kérdés.
2013. jan. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"2005-2006-ról beszélek."


én azt értem, de akkor is volt benne

pont, ahogy te is mondtad nekik


de tulajdonképpen mi is a kérdés

2013. jan. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!