Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire néztek hülyének egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire néztek hülyének egy olyan lányt, aki kb. mindenen röhög?

Figyelt kérdés

Egyébként értelmes vagyok, jól el lehet velem beszélgetni, csak amikor épp olyan hangulatomban vagyok, még a legkisebb dolgoktól is a röhögőgörcs jön rám... Szerintetek emiatt nagyon primitívnek néznének?

14l


2012. nov. 17. 09:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem, kistini korban ez természetes (12-14 évesen kb.), ezt is a hormonok okozzák. Anno nem tudtunk végigállni egy Himnuszt. :D


Viszont később már elég gáz lenne, szóval olyan 15-16 éves korban ezt már ki kell nőni. De ne aggódj, úgy lesz. :)

2012. nov. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem néznélek hülyének, de megkérdezném, hogy mit szívsz :D
2012. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
üdv :) én még mindig ilyen vagyok :D lassan 18 évesen :D mindenen nevetek, minthogy sírjak :)
2012. nov. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi :)

09:54 Hát mi sem xD Olyan gáz, amikor mindenki tök komolyan ott áll és énekel, mi meg barátnőmmel azon röhögünk, hogy egyikünk ránézett a másikra...oks xDDD

2012. nov. 17. 11:35
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Ha majd egyszer a barátod fasza lesz a kezedben, kíváncsi vagyok, milyen érzés lesz ha azon is jót röhögsz! Vagy a fején. Nem szeretem a túl életvidám lányokat. Szenveedj valami törést lélekben, hátha kicsit melankoliába döntene.
2012. nov. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Bocs, elfelejtettem odaírni, hogy emosok ne válaszoljanak...
2012. nov. 17. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Mi az az emo? Kik ezek? Régen valamiért nagy divat volt ezt rásüzögetni valakikre, de garantálom hogy közöm nincs az ilyen fostaligákhoz, ahogy a túl életvidám, mindenen vihogó nőkhöz se nagyon!! Csak a kérdésere válaszoltam, a mennyire kérdésre: Eléggé nagyon.
2012. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kulturáltabban is kifejthetted volna :) És amúgy hidd el, semmivel sem vagyok hülyébb nálad :P
2012. nov. 17. 12:58
 9/12 anonim ***** válasza:
Gondolom most röhögtél egy jó a kommentemen! :D Vagy ez véletlenül elszomorított talán? Mert akkor a küldetés teljesítve!
2012. nov. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Úristen...mekkora egy debil vagy.
2012. nov. 17. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!