Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért nézi hülyének a Randivona...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nézi hülyének a Randivonal a felhasználóit?

Figyelt kérdés

A minap próbáltam ismerkedni azon a társkereső oldalon és érdekes egyezésre lettem figyelmes. Kaptam egy-egy levelet két teljesen különböző felhasználótól és kísérteties volt az egyezés közöttük:

[link]


Mért kell kamu lányokat felregisztrálniuk az üzemeltetőknek? Tényleg csak a pénz a fontos? Minél több előfizetőjük legyen, holott a profiljaik kamu.:(


2012. dec. 31. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerinted hány fiatal jó nő regisztrál ilyen oldalakra?
2012. dec. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 okoska31 ***** válasza:
mi volt egyező? a levél szövege? mert a képekről ezt nehéz megállapítani...
2012. dec. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Csinos, fiatal nők nem fognak társkeresőzni, mert futnak utánuk a pasik...

Így elképzelhető, hogy valóban kamuprofilokról van szó. Bár ez sem teljesen biztos, lehet, hogy ez amolyan bevett diplomatikus válasz: „nem egymást keressük”.

2012. dec. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elő is fizettél?
2012. dec. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

1-es: Azt nem tudom, de ha átb@szás megy, akkor legalább csinálják úgy, hogy ne legyen feltűnő.


3-as: Soha nem kaptam még egy lánytól sem olyan választ, hogy "nem egymást keressük". Picit lényegre törőbb válaszokat írnak, ha nem jövök be nekik és főleg nem ilyen kedves körítésben. Ez nem szokott zavarni, elfogadom.


4-es: Előfizettem a legolcsóbb csomagra, de most nem is az az 1000 Ft a lényeg...A társkereső oldalakat elfelejtem innentől az biztos.

2012. dec. 31. 19:38
 6/13 anonim ***** válasza:
Nyugi! Vannak ingyenes társkereső oldalak is. Nézz utána!
2012. dec. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 okoska31 ***** válasza:

van egy automatikus elutasító levél válasz - az ez. és vannak olyan csajok, akik csak erre képesek.


egyébként meg vannak fent igazi lányok is, csinosak és fiatalok is - személyesen is találkoztam már párral:) azért tudom. persze a kamut könnyű kiszúrni...

2012. dec. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
okoska31 ez nem egy automatikus elutasító válasz, mert azt nem fogalmazzák meg 20 féle képpen! Vannak biztosan olyan profilok is, amik nem kamuk, mert én sem kamuból regisztráltam be. De sajnos a valós profillal rendelkezők ezek szerint nem jönnek be nekem így nem is írok nekik.
2012. dec. 31. 20:27
 9/13 anonim ***** válasza:
Már megírták, hogy a jó nőknek nem kell ilyenekre regisztrálni, és nem is élnek vele, mert futnak utánuk amúgy is elegen.
2012. dec. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lehet megírták csak éppen nem az volt a kérdés.
2012. dec. 31. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!