Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csinálhatnék, mert kimondh...

Mit csinálhatnék, mert kimondhatatlanul verbálisan és nonverbálisan sőt leírva se bírom kifejezni, hogy menyire utálom a barátnőm barátnőjét?

Figyelt kérdés
Szóval van a barátnőm és a barátnője egy iszonyat furakodós sunyi kimondhatatlan buta roszindulatú hangos bunkó alpári igénytelen stb nő... ( hála istennek nem a legjobb barátnője de azért szoktak együtt lógni) szóval mit lehet ilyenkor tenni ??
2013. jan. 30. 18:24
 1/8 anonim válasza:
100%
Ha a barátnődet nem zavarja nincs mit tenni, max mikor együtt vagytok megmondod hogy te nem akarsz ezzel a csajjal találkozni. De ha miattad érne véget a barátságuk akkor csak te lennél a rossz. Szóval kitartás.
2013. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
te fiu vagy vagy lány?
2013. jan. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele! Ennyi. Probléma volt - nincs :D
2013. jan. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem tudom kikerülni mert a barinőm osztálytársa meg van hogy együt lógnak szal.... képpe van ..de engem az is iritál ha egy városba vagyok vele
2013. jan. 30. 19:10
 5/8 A kérdező kommentje:
amugy fiú vagyok
2013. jan. 30. 19:10
 6/8 A kérdező kommentje:
na akartam írni "képbe" van ... hogy tudom meg állapítani hogy a bnője engem utál e mert szerintem eléggé
2013. jan. 30. 19:11
 7/8 anonim válasza:
Hát én megmondanám a csajnak hogy gázos arc a bnője és hanyagolnia kéne mert róla is olyan kép fog kialakulni, bár nem tom hány éves biztos fiatal ha erre magátol nem jött rá :/ semmiképp nem mennék azzal a csajjal egy társaságba, ha rühellem
2013. jan. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát jaja űber hülye de tudja a bnőm hogy az és többet hanyagolja mert részben megértette de hát na am 19 évesekről beszélünk... úristen .... tipikus hülye szeret "bulizni" csalja a pasijait ... nem vet meg semilyen vad dolgot buta hangos ... ha le bír akasztani jó vagy ha nem utál... néz de nem lát semmit, hall de nem ért semmit ébren van de mély álomban mégis ... nem tom leírni :D elmondtam bnőmnek hogy sokkal hülyébb ha vele lóg és mondta hogy igen ezt már halotta ... szóval hála istennek már máshogy van kezelve a nő... amugy köszönöm a válaszokat !
2013. febr. 1. 08:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!