Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit reagálnátok? Szerintetek...

Mit reagálnátok? Szerintetek barátok az ilyenek? én reagálom túl?

Figyelt kérdés
leírom, kicsit hosszú lesz. a barátnőimmel voltunk ruhaboltba. nevezzük őket X-nek és Y-nak. bármire mondtam hogy ez jól néz ki, X mondta, hogy 'nagyon gáz' erre Y is ezt mondta. tudni kell, hogy nekem nincs rossz ízlésem, nem nagyképűségből...! na szóval bármi tetszett leszólták. azt mondták hogyha fel merem venni, letagadnak és nem lesznek barátaim. tényleg ilyenek a barátok? nincs sok barátom, ők azok...voltak! (nem ez miatt már nem azok, csomó mindenbe keresztbetettek, hónapokig nem kerestek, minden fontosabb volt nálam.) VÉLEMÉNYEK?
2013. jan. 30. 18:40
 1/5 Kameko-san ***** válasza:
Az még nem lenne baj, ha nem tetszenének nekik azok a ruhák, amik neked, elvégre mindenkinek más az ízlése. De, hogy ezért ne akarjanak veled barátkozni... Próbálj velük beszélni erről, vagy keress másokat!
2013. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hanyagolom őket...ez talán a legjobb megoldás!
2013. jan. 30. 18:50
 3/5 anonim ***** válasza:
ezek csak haverok,érdekbarátságok.semmirevaló emberek,akik as zemélyiségednek igazándiból csak ártanak.annyi hasznuk* van,hogyha unatkozol,valamelyiket elcipeled valahova vagy kihasználod, de ez nem túl emberséges, én a helyedben egyikkel sem haverkodnék,ha az lenne a tét,hogy akkor inkább ne legyen senkim,akkor inkább az, minthogy pár "barát" azzal fenyegessen,hogy ha nem veszek meg valamit vagy megveszek,nem barátkoznak velem. álljon már meg a menet azért, a kva istenit,te életed,te izlésed, zsarolják a jó édes nykat..hátnem?! jaj ez fel is idegesitett
2013. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egyet tudok érteni az előző hozzászólóval.

Az ilyen nem barátság. Nekem sem sok barátom van, sőt (!!!) inkább kevés, de ők nagyon régóta megvannak, és soha ilyet nem mondanának, pedig nagyon éles nyelve van mindnek. De épp ezért vagyok büszke a barátságra,mert tudom,hogy sértődés nélkül lehetünk őszinték egymással. Persze a jó ízlés határain belül. Na ez az, ami már kint van, hogy "gáááz,meg nem barátkozok veled", stb.

A második lányról nem igazán tudok mit mondani, valszeg majmolja a másikat teljes mértékben.

Ajánlom a "bajos csajok" című filmet. Na, abban vannak ilyen matricák, akik a vezér fenekére cuppannak, és amit mond, az a szent... Lényegtelen, ha az valaki hangulatába,kedvébe,napjába stb kerül!


Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el őket!:S

2013. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Remelem minnel hamarabb sikerul elfelejtenem oket, csak az a baj hogy ezek ellenere ok meg mindis sajnos fontosak nekem, es sokat jelentenek 8-14eves baratsagok...voltak.nagyon rossz kimondani:|
2013. jan. 30. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!