Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Értelmetlen az életem, mivel...

Értelmetlen az életem, mivel tereljem el róla a figyelmemet? 21/L

Figyelt kérdés

Egy nulla vagyok az élet minden területén.

Nincs egy barátnőm se, se barátaim, érettségi után eltűntek, és azóta nem volt hely ahol újakat lehetne szerezni. Van egy haldokló kapcsolatom, amiben 1 hónapig együtt vagyunk, 2 hétig szakítva vagyunk. Nem tudok tőle elszakadni mert csak ő törődik velem az életben, senkim nincs rajta kivül. Csúnya is vagyok, és kövér, egész életemben fogyni próbáltam de soha nem sikerült elérni a normál alakot. Most 3 hete csinálom, de 2 napja nem fogyok sőt hízok, pedig esküszöm betartom. A külsőm miatt nem rajonganak értem a férfiak, tehát emiatt is ragaszkodok a rossz kapcsolatomhoz. Nem találok munkát se már régóta, közben elvégeztem egy újabb szakmát is, de még ezzel sem találok, pedig állítólag ezen a környéken nem nehéz. Csak nekem nincs senki aki segithetne, gyakorlat nélkül meg elutasitanak mindenhol. Nem voltam/vagyok jó semmiben egyáltalán. Más jó a sportban, zenében, okos, van hobbija. Nekem egyik sem jutott. Már régóta abból áll az életem hogy naphosszat a gép előtt ülök.. Közbe látom facebookon, hogy az ismerőseimnek milyen tökéletes élete van...


2013. jan. 30. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz érte tenni, akkor ne is várd el, hogy csak úgy az öledbe hulljon minden és ne dolgozz érte. Menj el futni, edzőterembe, a pasidat rúgd ki, ha ennyire értelmetlen az egész. Hidd el, hogy az is sokban befolyásol. Ne törődj azzal, hogy másnak milyen jó. Az csak egy látszat is lehet, ki tudja, mögötte mi rejtőzik. Költözz el, Budapestre, ott sokkal több a lehetőség. Ha akarod, meg tudod csinálni, csak előbb el kell hinned magadról.
2013. jan. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vidíts fel engem, nekem is sz.r kedvem van most. Jobban fogod érezni magad tőle.
2013. jan. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szex, foci, internet, stb.
2013. jan. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezaz hogy teszek mindenért, de nem haladok semmire, mintha meg lennék átkozva. Költözni nem tudok, és itt szerintem jobbak is a munkalehetőségek, csak végre találnom kéne valamit.
2013. jan. 30. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:

Csúnya? Kinek mi? Volt egy exem ,szerintem szép volt, környezetemben mindenki rondának tartotta.

Kövérség? Nekem az a minden. Feleségem majdnem 200 volt mikor megismertem. Most 150körül van. (kövér csajok érdekeltek kizárólag, pedig vékony pasi vagyok) Baráti társaságom nem volt sosem. És egy hamis kép, amit a faszbukon mutatnak, nem biztos hogy boldogság.

2013. jan. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Túl hamar adod fel. Például a fogyókúra:

"Most 3 hete csinálom, de 2 napja nem fogyok sőt hízok"

2 napja nem fogysz? Fogyókúrában alapdolog, hogy hetente egyszer méredzkedünk, mert napi ingadozások vannak. De az is lehet, hogy izmoz szedtél fel, ha sportolsz is mellette.

Nehogy abbahagyd 3 hét után! Majd 3 hónap után ítéld meg, addigra lehet reális eredmény. Ha kevesebb szénhidrátot eszel, és többet sprtolsz, akkor biztosan fogyni fogysz. Ilyen egyszerű az egész.


A többihez:

"Nem vagyok jó semmiben"

Valaki azért jó valamiben, mert tesz érte. Tegyél te is, és akkor te is jó leszel!


"gyakorlat nélkül meg elutasitanak mindenhol."

Akkor először jelentkezz gyakornoknak. Aztán ha bevállsz, ott is maradhatsz később!

2013. jan. 31. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találj egy célt az életednek: segíts másokon. Keress akárkit, akinek segíthetsz, és segíts neki akármiben. Ajánld fel egy közel lakó idős embernek, hogy segítesz kitakarítani a lakását, vagy csak beszélgess vele, hallgasd meg egy egyedül élő idős ember történeteit az unokáiról. Keresd minden nap azokat az embereket, vagy akár állatokat is, akiken segíteni lehet, és segíts.
2013. jan. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fogadj örökbe állatot, mozogj saját örömödre, figyelj magadra. Állj a tükör elé és addig bámuld magad, amíg fel nem fedezel magadon valamit, ami tetszik. A szemed, a lábad, akármi. Ezt minden nap ismételd.

Szeresd magad, higgy magadban.

A fogyáshoz zöld teát ajánlok.

A kapcsolatod hozz rendbe, ülj le a pároddal beszélgetni.

A facebookról szakadj le, meglátod, hirtelen milyen sok időd lesz.

Járj jógázni, relaxálk, sétálj esténként vagy csak menj ki a kertbe 10 percre.

Gondozz növényt, öröm látni, ahogy fejlődik.

Vedd észre az élet apró örömeit, egy mosolyt, egy kedves eladót, a madarak énekét, az életet értékeld és örülj neki.

Járj programokra, fogadd el önmagad, mutasd meg a világnak, hogy ki vagy!

Pilates, tenisz. Számold a kalóriákat, sokat mozogj.

Olvasgass a neten a tudatalattid erejéről.

Hidd el, hogy Te is jó vagy valamire! Lehet, hogy még nem találtad meg. Mindenkinek van célja az életben!!!

Sok sikert! :)

2013. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!