Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek vele? Bosszút álljak?

Mit tegyek vele? Bosszút álljak?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm, régen jó haverom mostanában nagyon becsicskult. Előzményeket is leírom. Mindig is egy beképzelt figura volt, de egyszer nagyon felba...ott. Ülünk a szobában (koleszba) én, ő meg egy másik haverom. Próbálgassuk a wifi-t mert nem működött. Láttam, hogy ő tud netezni. Megkérdeztem, hogy hogy csinálja. Azt mondta, hogy saját net. Hülyeségből odavágtam, hogy na persze. Erre ő rávágott a fejemre, és azt mondta, hogy tudjam már hogy ki vagyok. Na én azóta nem is beszélek vele mert nem érdemlem meg az ő "felsőbbrendű" társaságát. Ez olyan 2 hónapja volt. De a héten elkezdett mindenféle fa....ágot mondogatni rólam mindenkinek. És most a baráti társaságom rajtam röhög olyan miatt ami nem is történt meg! Mit csináljak vele? Álljak bosszút? Beszélni nem fogok vele, mert még támadásnak véli, és a súlyfölényével még nekem jön -.- (én 62 kg ő legalább 100), volt már rá példa. Mit tanácsoltok?

2013. jan. 31. 17:55
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!