Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem emlékszik rám senki?

Miért nem emlékszik rám senki?

Figyelt kérdés

Mármint volt osztálytársak elfelejtenek meghívni a találkozókra, alig jelöl be valaki ismerősnek, volt hogy bejelöltem valakit facebookon a volt osztályomból és visszaírt hogy "szia te ki vagy?" pedig 7 éve ballagtunk!

Ilyen jelentéktelen vagyok?


2013. jan. 31. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. jan. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy kellemes eset mondjuk volt, mikor valakit bejelöltem és írtam hogy "lehet nem is emlékszel rám már XY vagyok innen-onnan" és visszaírt hogy ne vicceljek már hogyne emlékezne rám, beülhetnénk valahova beszélgetni, mert érdekli mi van velem. Pedig nem is voltunk soha jóban, csak köszöntünk egymásnak azon kívül egy szót sem váltottunk. De ez az egy volt csak.
2013. jan. 31. 19:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam. Azért ez nem valami jó...
2013. jan. 31. 19:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a maga élete, elfoglaltak az emberek. Sajna ez van :(
2013. jan. 31. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne a régi, elmúlt kapcsolatokkal foglalkozz, hanem a jelenlegi életedben keresd a barátaidat.

Engem meghívnak osztálytalálkozókra, de kedvem nem sok menni. Igazából olyan távol van az életünk egymástól, hogy nem sok értelmét látom. Kit érdekel igazából, hogy mi van azokkal az emberekkel, akikkel csak az életkorunk azonossága miatt kerültünk egy helyre és az osztálytalálkozókon kívül soha, semmilyen kapcsolaunk nincs?

2013. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát ez az, hogy jelenleg semmi életem nincs. Nem járok sehova, nem ismerkedem új emberekkel stb.


Pl pár hete megtaláltam egy volt ovis társam. Hülyeség tudom. Amúgy szomszédok is voltunk, anyáink összejártak, együtt jártunk nyaralni stb. Bejelöltem. És visszaírt hogy ki vagyok. Mondtam hogy ki. És se nem igazolt vissza, se nem válaszolt. Tudom egy idióta vagyok hogy bejelöltem, de hát ha ismertük egymást, meg már csak azért is kíváncsi voltam hogy élnek-e, halnak-e.

És most olyan kellemetlen, mert ez ilyen megalázó helyzet lett... :S

2013. jan. 31. 22:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát járj el! Minek ezen keseregni, amikor tenni lehet ellene? csak rajtad múlik.
2013. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nincs társaságom. Bulizni meg nem szoktam, inni végképp nem.
2013. jan. 31. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Itt rinyálsz, hogy de vacak neked, de nem akarsz tenni ellene semmit. Hát, akkor csak siránkozz egyedül a szobádban.
2013. febr. 1. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!