Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Senki nem emlékszik erre a...

Senki nem emlékszik erre a filmre?

Figyelt kérdés

Már nem is tudom, mikor, nagyon régen láttam a tévében ezt a filmet. Nem hiszem, hogy sci-fi, de olyasmi.


Arról szól, hogy az ősidőkben kifordul egy elég magas szikla a földből, és meggyógyít valakit. A jelenkorban odamegy egy tudóscsapat, és felmásznak rá. A belseje tele volt üreggel. Még az rémlik belőle, hogy az egyik tudós egy távcsövön keresztül nézi a sziklát (aminek egészen érdekes alakja van, mintha egy csúcsán állna), és az hogy mondják a végén, hogy már kint van az űrben. Ezt azt hiszem egy nő mondja a tudósnak.


2012. aug. 21. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
A filmkatalógus.hu oldalon 99.9% hogy megtudják mondani a címét.Én is ott szoktam elfelejtett filmek címe után kérdezősködni!
2012. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DonnieDarko ***** válasza:

Mintha ebben is lett volna valami ilyesmi..:

[link]

2012. aug. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Az a film ennél sokkal régebbi :/


Azt hiszem az RTL adta le anno.

2012. aug. 21. 23:09
 4/5 Zahire válasza:
Nem a Végzetes erő c.filmről van szó ?
2012. szept. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De igen, szerintem ez lesz!

Nagyon köszönöm! :)

2012. szept. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!