Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem emlékszik már senki...

Miért nem emlékszik már senki azokra a régi, jó mesefilmekre amiket anno adtak a Tv-ben?

Figyelt kérdés

Múltkor is megemlítettem az oszt. társaimnak az ÍT-t, mire rögtön lededóztak. Tanárom persze mellém állt, azt mondta, hogy 20 év múlva többen emlékeznek majd erre a kis űrlényre, mint mondjuk a Nem fogadott hívás c. horror filmre.


Régi mesék alatt ilyeneket értek: Pumukli, Süsü a sárkány, Mézga család, Hupikék Törpikék(ez az rtl-en azért szokott menni), A nagy hohohohorgász, Gyermekrablás a Palánk utcában(én ezt le szeretném tölteni, mondanátok címet - ingyenest.) Meg ha tudtok olyan mesét amit itt nem írtam le, akkor írjátok le kérlek. Ezek jobban vonzanak, mint a horror sztorik és nem érdekel ha ettől dedósnak mondanak.


2010. okt. 11. 18:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem is ezek az igazán jó mesék,nem ezek a mostani modern hülyeségek(bár ezek között is vannak jók).De nem adhatják őket örökre a tv-ben.Egyszer abba kell hagyni,változik a világ.

Am az "ÍT" az E.T.:)

2010. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát én ezer éve nem néztem mesét de miközben kapcsolgatom a tévét látom milyen sz*r mesék vannak most. Régen szerintem jó volt a Franklin, Rupert maci, Varázslatos iskolabusz, Candy, Slapaj,stb. A Grimm meséket kifejezetten imádtam :)

Egyébként én a horrort is imádom..csak azért írom mert te is említetted :)

2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ugyan,mért lenne ez dedós,aki ezt mondja az bolond!:D

Én a magyardnépmeséket is imádom!:)

2010. okt. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Mert én 22 a párom 29 és igyekszünk minden régi mesét megszerezni, de nagyon nehéz.Nagyon szerethető rajzfilmeket, ifjúsági sorozatokat adtak régen.Leírom a kedvenceimet:Mumin, Barbapapa(azt hiszem ez volt a címe),gondos bocsok, my little pony, kacsamesék, chip és dale, balu kapitány, denver (dinó jó barát :D), gumimacik, őslények országa,a bolygó kapitánya, cápali és cápeti, magyar népmesék, plusz amiket te is írtál, de még rengeteg van, hirtelen ennyi jutott eszembe.

Pont múlt héten találtam pár oldalt, amin ezekről beszélgetnek.....

Ettől függetlenül szeretem a horrort is, a kettő nem zárja ki egymást

2010. okt. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem kell letölteni, online is nézhető:


[link]


Ja, és a magyar televízió műsortárában is van néhány klasszikus!

2010. okt. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok...
2010. okt. 11. 18:28
 7/11 anonim válasza:

Én 25 vagyok és én is visszasírom a régi mesefilmeket.. nagy kedvenc, pár évig kerestük mire leesett, hogy mi a címe:D

http://www.youtube.com/watch?v=7G2onkCMIJ0&feature=related

Szerencsére a családomban is szeretik, ismerik az ilyen régebbi meséket, ahonnan tudjuk előszedjük, pl tecsó 100ft-os dvd-k:DD

2010. okt. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Bob és Bobek) no megállj csak nyuszika! Menő manó) Kalánka néni-csip csup csodák))), Nils Horgelson, Disney mesék -Csipet csapat, Looney tunes, vagy a régi klasszikus cartoon network rajzfilmek 2 stupid dogs, Courage the cowardly dog, Ren és Stimpy -nickelodeon- bár ezek nem éppen régiek;) Sebaj Tóbiás, Pompom meséi, Futrinka utca:), Mekk Elek, meg amit linkeltem azt hiszem Brave Star :D Hirtelen ennyi jutott eszembe) Na meg a magyar népmesék.
2010. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ha nagyobb rajzfilmekre gondolsz akkor pedig Az erdő kapitánya, Beszélő kutyák csodacsontja, Én pici pónim -a film!!-, Kissyfur. Még sorozat volt a Vízipók csodapók), Pityke őrmester, Frakk, a macskák réme , Pampalini és a hangyász, A kisvakond!, XD , A kockásfülű nyúl, Lolka és Bolka, Gusztáv -minden mennyiségben-, Mikrobi -nagy favorit))-,Jamie és a csodalámpa

Előző vagyok, remélem tudtam segíteni)

2010. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A Frakkot is szerettem. :)

Meg Kockásfülű nyulat is néztem egy ideig. :D

Aztán a kisvakond.

2010. okt. 12. 18:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!