Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek jó emo? 11 éves...

Hogyan legyek jó emo? 11 éves fiú vagyok. és nem csak a stílus miatt szeretnék emo lenni.

Figyelt kérdés

Igazán megtetszett az emohaj és ruha,zene de festeni magam meg vagdosni az ereimet nem akarom. már jó nagy a hajam is az orrom alá leér. sehogy se akar emos lenni a hajam csak hajmosás után. mit csináljak vele?


bunkók kíméljetek!



2013. febr. 1. 17:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
kérd meg apádat hogy adjon egy pofont és irasson be judora (ne engem)
2013. febr. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
nem láttad a leírásban? BUNKÓK KÍMÉLJENEK!!!!!
2013. febr. 1. 17:16
 3/20 anonim ***** válasza:
97%

Túl fiatal vagy hogy bármilyen szubkultúra része legyél.Ennyi idősen nem vagy képes megérteni.


Lehet hosszú hajad anélkül is hogy bármely stílushoz sorolnád magad.

2013. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Az a vicces, hogy az egyik mondatban azt írod nem divatemos akarsz lenni, aztán a következőben meg leírod, hogy pontosan divatból akarsz az lenni. A hajad meg állíttasd be fodrásszal.
2013. febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
És akkor úgy fog nőni a hajam ahogy a fodrász beállítottta?
2013. febr. 1. 17:28
 6/20 anonim ***** válasza:

Nem.

A fodrász levág neked 1 fazont.

3 havonta kell hogy igazítson rajta a fodrász.

2013. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
94%

Most ellent mondasz saját magaddal:) A kérdésben azt írod, hogy nem csak a stílus miatt akarsz emo lenni.Csak, hogy érstd miről, van szó: az emosok azért vágdossák magukat, azért öltöznek sötét színekbe, mert emocionális problémáik vannak(sok veszekedés, csalódások stb.). Ezen felül vannak a divat emosok akik csak úgy öltözködnek, hogy felhívják magukra a figyelmet. És az utolsó kategória (ami mellesleg ritka), hogy csak egyszerűen tetszik valakinek ez a stílus, mint pl te, de nincsenek emocionális problémái. Ezeket nem nagyon nevezhetjük 'emonak'. Szerintem mindenki legyen olyan mint amilyen szeretne lenni, de a te életképed változni fog, lévén hogy 11 éves vagy. Legyél ilyen stílusú csak tartsd meg a határokat, és az egyensúlyt hiszen van külömbség ez: [link]


és ez között:

[link]


Az utobbin elgondolkodtam, hogy lány vagy fiú. Na te ne legyél ilyen. A hajra hajvasalót ajánlok. Csak nehogy félreértsetek nem vagyok emo:) Ha segítettem Zöld pacsi

2013. febr. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Értem.
2013. febr. 1. 18:03
 9/20 A kérdező kommentje:
nekem a 2. jobban tetszik.
2013. febr. 1. 18:05
 10/20 anonim ***** válasza:
egyébként milyen emo zenét hallgatsz?szeretsz picit egyedi lenni?kész vagy arra hogy (valószínűleg)az oszt.társaid cikizni fognak?mit jelent számodra az "emo"? ezeken a kérdéseken gondolkozz el ;) és egyébként van egy nagyon jó emoknak&sceneknek szóló oldal(igaz az oldalon már nem frissítenek semmit,mert hivatalosan is elköltözött,de mindent rajta hagytak,és van egy csomó tipp): [link]
2013. febr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!