Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyek olyan lany...

Hogyan legyek olyan lany gimiben akit szeretnek es nem szekallnak?

Figyelt kérdés

Jovore kozepsuliba fogok jarni,es szeretnek olyan lenni az osztalyban akit szeretnek es beszelgetnek vele es nem szologatnak be neki.Nem nepszeru akarok lenni,nem azt akarom hogy mindenki imadjon,csak hogy ne utaljanak.

Azomban van egy kis problemam.Nem vagyok egy atlag mert zenekaros polokban jarok(ezen nem akarok valtoztatni) es rock/punk zenet hallgatok..magas vagyok,de nem vagyok fius..nem szolok be masoknak amiert mas az izlesuk,de ok igen..itt altalanosban oke mert a lanyokkal joban vagyok elvegre elso ota ossze vagyunk zarva :) de a fiuk folyton szekallnak hogy ilyen vagyok :( nem akarom hogy gimibe is ez legyen..vagyis ink a lanyoktol felek.Nem akarok olyan ribanc lenni es ugy oltozkodni mint sok lany.Nem erdekel hogy mi a velemenye masoknak rolam.Igen.az utcan pl. De veluk evekig egyutt leszek es felek hogy nehez lesz beilleszkednem,nem lesznek barataim,vagy hogy szekallnak..

Tudnatok tanacsokat adni hogy mire figyeljek? Mivan ha mindenki ugy jon majd hogy megvan a maga barati kore? Akkor en evekig maganyos leszek?? Megvaltozni nem akarok,csak jo lenne ha ellatnatok tanacsokkal..

Ugy mindennel kapcsolatba! Koszi!



2013. jan. 17. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:

figyelj, gondolom 8-os vagy, a fiúk ilyenkor még kis hülyék. :D gimiben már általában értelmesebbek és kétlem, hogy a zenei ízlésed miatt fikáznának.

ami fontos, hogy ne akarj megfelelni másoknak, mert érezni fogják rajtad a görcsösséget, és az senkinek nem lesz szimpatikus. ha a mostani sulidban vannak barátaid, akkor annyira nem gáz a helyzet... legyél kedves és (viszonylag) közvetlen. egyébként az ilyet nem is nagyon lehet megjósolni, minden osztályközösségtől függ.

2013. jan. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
60%
Nem feltétlenül érettebbek a gimiben! Nekem is sokszor ugattak osztálytársaim, csak én kiröhögtem őket. Megtaláltam a magam baráti körét, nem változtam senki kedvéért. Most egyetemen kb mindenkivel jóba vagyok, van egy tökéletes párkapcsolatom, sok barátom az országban mindenfelé, ha bajba lennék, mindig lenne kire számítanom. Ezek már nem mondhatók el azokról a primitívekről, akik állandóan arcoskodtak. Mellesleg az utolsó két évben ők is leálltak, mert nem hagytam magam ;)
2013. jan. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

köszi mindenkettőtöknek :)

nem.megváltozni és megfelelni semiképp nem akarok. csak azt akarom hogy ne ítéljenek el engem a zenei/öltözködési stilusom miatt..Igazából tényleg osztályközösségtől függ,mert szerintem én nagyo hamar ismerkedek,nem vagyok nagyon visszahuzódó és mindig megmondom a véleményem.Ugy veszem észre hogy birnak engem a környezetemben,és szeretném ha igy is maradna..

2013. jan. 18. 11:30
 4/10 anonim válasza:

Kedves kérdező !

Én most kezdtem a 9.osztályt.

Egész nyáron azon törtem az agyam, hogy vajon tetszeni fogok -e majd nekik és nem-e utasítanak el stb.

Ezen valószínűleg minden gyerek átesik.

Első nap beléptem az osztályomba akkor még kicsit feszülten , de rá egy hétre megtaláltam a baráti körömet, találkoztam olyanokkal akik úgy szeretnek ahogy vagyok. És akivel nem jöttem ki jól az sem ítélt el , csak elkerültük egymást. Szóval szerintem nem lesz semmi gáz.

Sőt a két legjobb barátnőm (szinténazújosztályból)hajlandó velem rockpincébe járni , és segítenek válogatni nekem az AC/DC, Guns n' Roses-es pólok közül is :d Pedig távol áll tőlük ez a műfaj , de már annyit hallgattattam velük , hogy kezdik megszeretni. Szóval kölcsönös dolgok vannak , ha ők hallgatnak velem rockot akkor én segítek nekik kiválasztani a körömlakkokat meg stb. És nem kell megváltoznod,úgyis azért fognak szeretni aki vagy, ha meg megpróbálnál megváltozni idővel 'belefáradnál' a szerepedbe.

2013. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a de jó neked:) én most vagyok pontosa igy,és reméllem ilyen is fog maradni a dolog :D amuugy én is szeretem a rockpincét xd
2013. jan. 18. 15:03
 6/10 anonim ***** válasza:

itt egy ellenpélda is én pont kilettem nézve mert túl félénk voltam...jól vigyázz az első hónap nagyon meghatározó és próbáld magad adni ne másoknak akarj megfelelni

23/f

2013. jan. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tudom, írtad, hogy nem szeretnél máshogy öltözködni mint ahogy most. De én mégis azt javaslom, hogy köss valahol kompromisszumot. Szolid ruhák is vannak, olyanok amik neked is megfelelőek lesznek. Ilyen korban jellemzően még a külső a meghatározó így a leendő osztálytársaid is ezalapján fognak beskatulyázni.


Sajnos én jobbat nem tudok tanácsolni.. valahol kompromisszumot kell kötni..

2013. jan. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
AZ olyan mintha masnak mutatnam magam.
2013. jan. 21. 10:51
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia!

Én most kezdtem középsulit,és szinte minden osztálytársam rocker! :D

2013. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem, legalábbis jóval idősebb fejjel azt gondolom, hogy nem a ruha mutatja meg, hogy ki és milyen ember is vagy :) Persze nem kötelező rám hallgatni, és ezt az osztálytársaid sem fogják ismerni, de ha te ezt megérted, akkor máris több leszel náluk :)
2013. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!