Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől totál népszerütlenek...

Mitől totál népszerütlenek egyesek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 21:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Kinek a szemében és hol? :D
2013. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%
Attól, hogy nem az alkohol, bulik, fészbúk körül forog az életük.
2013. febr. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Joshy Ca$h ***** válasza:
44%
Nincs stílusuk, visszahúzódóak, semmiben nem tudnak kiemelkedőt nyújtani, vagy egyszerűen csak nyomik.
2013. febr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Nekem nem a bulik és az alkohol körül forog az életem mégis elég sok ismerősöm,barátom van....

Szerintem személyiségtől függ, aki visszahúzódó,magának való és társaságban egy szót se mer kinyögni az népszerűtlen lesz.

2013. febr. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
nem barátkoznak, nem buliznak, csak a gyerekes dolgok érdeklik őket, unalmasak, visszahúzódóak, de ezek ellenére beképzeltek, neten pattognak, és mások fölé képzelik magukat.
2013. febr. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
miért baj ha vki visszahúzódóbb?
2013. febr. 1. 22:08
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

miért lenne baj, ha valaki visszahúzódó??

Különben én is a "nyomik" közé tartozok, mivel én a rockot meg a metalt szeretem, és nem gangnam style-t, majkát, meg a flourt......és mi az hogy nincs ízlésük?? Mert akik értelmetlen, elektronikus zenét hallgatnak, és úgy öltöznek mint a rockerok, mert az a menő, közbe fogalmuk sincs róluk mi az, azoknak van.....persze, mivel most mindenki felkapta ezeket a szarokat, rögtön különc, myominger lett az aki nem áll be közéjük...elnézéseteket kérem

2013. febr. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
sztem se baj ha valaki csendesebb...csak a sok bunkó ember ne lenne
2013. febr. 1. 22:28
 9/15 anonim ***** válasza:

A felmerült kérdésre válaszolva: Nem hiszem, hogy baj lenne, ha valaki visszahúzódó, csak így nem lesz túl népszerű, ugyanis kevés embernek tűnik fel, kevesek ismerik meg.

Van, aki a szavakban visszahúzódó és mondjuk tesz valamit, ami érdeklődésre ad okot, akkor népszerű lesz. De ha tettekben is visszahúzódó, akkor nem igazán.


A népszerűtlenség oka lehet valami elítélt cselekedet, de a rossz kommunikáció is.

2013. febr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Pontosan; akik nem pofáznak be a tanárnak, vagy vadidegeneknek az utcán (persze csoportban, mert amúgy majd' összesz*rják magukat), akiket anyuciék nem tömnek pénzzel, akik nem a f*szbúkon lógnak 0-24, akik nem mennek el bárhova csak azért, hogy utána posztolhassák a fotókat, hogy ők milyen menő helyen voltak bulizni.

Közben meg úgy eláztak, hogy semmire sem emlékeznek az estéből, és az anyjáéknak kellett a detoxból hazavontatni.


Meg az öltözködés. Egyes hülyéknek ez a perverziójuk - hogy belédkötnek, mert ezt vagy azt viselsz. Ezt főleg a jól kereső szülők csemetéinél tapasztaltam általános- és középiskolában is.

2013. febr. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!