Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől totál népszerütlenek...

Mitől totál népszerütlenek egyesek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 1. 21:46
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
a kommunikációt hogyan lehetne javítani?
2013. febr. 1. 23:00
 12/15 anonim ***** válasza:

Vannak jó önismereti könyvek, testbeszéddel, verbális kommunikációval kapcsolatban is. Egyik barátom is elég visszahúzódó volt, sok ilyet olvasott, azóta sokkal nyitottabb, mondhatjuk úgy, hogy népszerűbb lett.

De ha valami "menő" társaságba akarsz tartozni, ahogy itt is írtak rá példát, akkor ez nem fog használni. De több barátod lehet.

2013. febr. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Joshy Ca$h ***** válasza:
51%
Szerintem 7 neked komoly önértékelési gondjaid lehetnek:) Összekevered a két dolgot. Nincsen facebook-om. sose kötekedtem, de ha kellett kiálltam magamért. Anyámék nem tömtek pénzzel, mert akkor 20 évesen nem mentem volna munkát keresni külföldre a ballagási pénzemből. Én se szeretem azokat a zenéket amiket írtál. És még sem vagyok népszerűtlen. Tudod miért? Mert van egyéniségem, és olyan emberekkel barátkozok akiknek hasonló az érdeklődésük. Csak az lehet népszerűtlen aki sehova nem tud beilleszkedni. Hogy miért? Mert nem mer, vagy nem tud nyitni mások felé, gátlásai miatt.
2013. febr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak gátlásai?

Mert kapásból unalmasnak találta a környezete, és a külseje alapján ítélte meg.


Mindennek oka van, nem feltétlen az egyénben érdemes keresni a hibát!

2013. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, tisztázásképp:

Mit jelent a népszerűtlenség most tulajdonképpen?


Az hogy általában kifejezetten NEM kedvelik őt, vagy azt, hogy csak közömbös a legtöbb embernek?

2013. márc. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!