Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 15 évesen írok, és állítólag...

15 évesen írok, és állítólag nem rosszul. Kérdés: Van esély arra, hogy íri leszek?

Figyelt kérdés
Novellákat és blogokat írok, szerintetek ez megváltoztatja az embert? Oké, ez eléggé furán hangzik,d e kezdem úgy érezni, hogy egyre könnyebben átérzem az emberek érzéseit, fájdalmait... Elég fiatal vagyok, nem kell azt hinni hogy olyan író vagy költő leszek mint Petőfi.. csak szeretem kiírni magamból a doLgokat :) 15/L

2013. febr. 6. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
hát csak így tovább! jó dolog hogyha azt érzed csinálsz is valamit:) ha úgy érzed hogy tényleg van tehetséged, esetleg kikérheted a szüleid/magyartanárod/egyéb véleményét, és ki tudja, lehet hogy író lesz belőled;)
2013. febr. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaj! :9 ez nagyon jó ötlet!!! Majd írok egyet és bemutatom a tanáromnak, köszönöm! :)
2013. febr. 6. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baj ha ilyennel kötöd le magad. Inkább írj mint drogozz. De nem árt tudni valamit. Magyarországon minden harmadik tinédzser vagy verset ír vagy valamilyen regényt. Ez így volt 50 éve-20 éve és most is. Semmivel sem vagy különlegesebb a másiknál hiszen sokan írnak. Ahogy sokan mondják el ugyanazt magukról amit te. (átérzem az emberek érzéseit, fájdalmait) ez sem egyedi eset..

de ne hagyd abba az írást. Nagyon jó stresszoldó..

2013. febr. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
'' Magyarországon minden harmadik tinédzser vagy verset ír vagy valamilyen regényt'' Ez valami párhuzamos univerzum?
2013. febr. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tény és való, hogy viszonylag sokan írással kötik le magukat ebben a korban. Viszont ezek nagy részénél az írás mindössze csak a felnőtté válás része, egy hobbi, amit megunnak, aztán jön helyette valami más. Ahogy te is említetted, valóban hasznos eszköz lehet az empátia fejlesztésére, ha írsz, hiszen több más szemszögből vizsgálhatsz meg bizonyos dolgokat, arról nem beszélve, hogy a szókincsed mennyit fejlődik közben. Hogy megváltoztatja-e az embert? Igen, hiszen nagy mértékben segíti a lelki fejlődést, konkrétan az ember saját maga által fejlődik az íráson keresztül :) Ebben a korban már én is elég intenzíven benne voltam, 13-14 évesen kezdtem, és még mindig nagy szerepe van a mindennapjaimban, néha meg is bolondulnék a hajtástól, ha nem tudnám kiírni magamból :) //21/L
2013. febr. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!