Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Barátnőm állandóan más...

Ortonkaa" kérdése:

A Barátnőm állandóan más fiukkal beszélget velem nem szeret beszélgetni szerintetek mi lehet vele szakítani akar csak nem meri el mondani nekem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Az nem lenne baj hogy más fiúkkal beszélget, ha veled is meg más lányokkal is sokat beszélne. Én is beszédes természet vagyok, és az se akadályoz, hogy van-e lógó a beszélgetőpartner lába között vagy nincs.


AZ viszont baj, hogy veled nem szeret beszélgetni. Mi lenne, ha összeszednéd minden bátorságod, és megkérdeznéd tőle? Mi erre így nem nagyon tudunk válaszolni neked.

2013. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az tényleg furcsa,és nem túl pozitív dolog,hogy más fiúkkal jól elbeszélget,cseveg,Veled nem igazán.Gondolom,Neked nem nyílik meg,talán nem is akar,talán már nem érdekled annyira.Mindenesetre kérdezz rá mindenképp nála,ezt meg kell beszélni,mert valami probléma biztosan van a kapcsolatotokkal.Elvégre egy jó kapcsolatban a bizalom és a kommunikáció elengedhetetlen,és ahol ezek nincsenek meg,ott baj van.
2013. febr. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mindent meg szoktunk beszélni egymással csak nekem valahogy nem nyílik meg nem szereti el mondani ha valami baja!! van Van egy fiú akivel rendszeresen beszélget és fogja a kezét nem tudom mi lehet vele szerintem meg csal valakivel
2013. febr. 8. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Mással akkar már d_gni....így jártál.
2013. márc. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!