Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti ismertek olyat, ahol...

Ti ismertek olyat, ahol cigány-magyar házasság van?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen.A férfi magyar, a családja kitagadta a házasság miatt. Pedig szépen élnek, az asszony is dolgozik, három gyereket neveltek már fel, de a család most sem békül..
2013. febr. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Igen, ismerek ilyen párokat.

2013. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Falun mi parasztok mereven elzárkózunk az ilyentől.


Kacsa a kacsához,liba a libához.

vagyis: Magyar a Magyarhoz ,cigány a cigányhoz.

2013. febr. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek! Apukám roma, anyukám magyar. Boldog házasságban élnek 21 éve. Sajnos az a baj, hogy az emberek egy kalap alá veszik az összes romát. Pedig nem kellene. Egyik család részéről sem volt probléma, nem tagadták ki anyukámat mert romához ment férjhez és apukámat se szidták mert magyar nőt vett feleségül. Ha a család normális, tanult akkor annyi intelligencia szorult beléjük, hogy ez nem jelent problémát. Egy értelmes, tanult roma miért lenne rossz? Megnézhetjük a mai Magyar fiatal 18-20 év körüli lányokat... drogoznak, isznak, mindenkivel összefekszenek. Az talán jobb? És a legtöbb válás is a magyarok közt van. És én is boldog kapcsolatban élek a párommal 2 éve, és ő is magyar. Mind a ketten dolgozunk. És a szülőknek sincsen semmi kifogása ez ellen, az én családom is elfogadta őt, és az ő családja is engem. Ha két ember szereti és megérti egymást nem az számít, hogy hogy valaki roma-magyar stb.
2013. febr. 9. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!