Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen veszélyt jelenthet egy...

Milyen veszélyt jelenthet egy magyar nőnek egy törökkel való házasság?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam a vallásról,sokat tudok,de nem eleget.
2010. dec. 15. 13:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%
Sokan megjartak mar. Nem csak a vallasert, hanem a kultura, szokasok, a no szerepe elteresert. Jol gondold meg.
2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
39%
Én tiszteletben tartom, hogy ki kit szeret, de azért az sose tudom megérteni, hogy egy magyar nő miért választ pl arab férfit. Nincs egész Magyarországon egyetlen egy férfi sem a számára? Külföldről kell "importálni" már férjet is? Ha te arab férfihoz mész, akkor azt tanácsolom neked, hogy ne Magyarországon élj többé, hanem költözz ki hozzá. És ha majd fiad születne, körül fogják metélni, ami egyenlő a csonkítással. Milyen bizarr, hogy egy szülő megcsonkítja a saját gyerekét,nem? Jut eszembe: láttad azt a filmet, hogy A lányom nélkül soha?
2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Milyen csonkítás? Hülye vagy te? Legalább a gyerekorvos nem fogja figyelmeztetés nélkül felrángatni, ha letapadt, meg esetleg nem 20 évesen fog két hétig terpeszben közlekedni a fitymaszűkület műtéte miatt. Csonkítás. Egy darab bőrt lemetszenek, nem ad hozzá a nagyságához nyugi.
2010. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
87%

ma 13:36


Körülmetélt a legtöbb amerikai férfi, de az arabok akiket én ismerek nincsenek körülmetélve tehát nemtudom miröl beszélsz. Hollandiában lakok és itt a Törökök még a jóarc féle muszlimok közé tartoznak, ellentétben a Marokkóiakkal.

2010. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
97%
Amúgy meg a Törökök "iszláma" sokkal lazább mint pl a Szaudoké, azok fanatisták, a Törökökkel semmi baj.
2010. dec. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
28%

13:45 Ezt írod: "Körülmetélt a legtöbb amerikai férfi"

Ez igaz, de Amerika egy zsidó ország, ha nem tévedek, és emiatt. Amerika nem keresztény szerintem.

2010. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
70%
Amerika zsidó ország és nem keresztény? EMBER XDD Az jó, hogy most jött ki egy film az amerikaiak keresztény fanatizmusáról, meg jó sok amerikai film Jézus meg Isten körül is forog, de végülis biztos zsidó ország -.- gogo Wikipedia man
2010. dec. 16. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
51%
Amerika egy álszent keresztény ország amúgy. :)
2010. dec. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%
A férfiak körülmetélése egyszerű, de a lányok kimetélése már csonkítás. Van, ahol minden lánnyal elvégzik. Nem akarom, hogy ezt csinálják a gyerekemmel.
2010. dec. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%
Akkor ne költözz az afrikai őserdőkbe... Emberek ez Törökország, nem a dzsungellakók földje..
2010. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!