Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lányok, ti hogy viszonyultok...

Lányok, ti hogy viszonyultok a meleg fiúkhoz?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 10:38
 1/2 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem is igazán értem a kérdést. Szexuálisan nyilván sehogy, a többi meg annak függvénye, hogy egyébként milyen emeber. Ahogy a nem meleg fiúk esetében is.
2013. febr. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
volt egyszer egy fiú, aki eléggé tetszett, aztán megtudtam róla h meleg... nagyon szar volt, főleg h ilyenkor beindul vmi az ember agyában, és még jobban akarod, ami sehogyan sem lehet a tiéd. amúgy nagyjából úgy vagyok vele, mint az első válaszoló, én ezt nem tartom jónak, de amíg nem hivalkodik ezzel (fúúú, vannak ilyenek...), addig nem vált ki belőlem különösebb ellenszenvet. ez az é n nagy bajom h a pasik körülöttem vagy foglaltak, vagy melegek, vagy a rokonaim :DD
2013. febr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!