Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Akik úgy gondolják, hogy...

Akik úgy gondolják, hogy mindenki tud úgy festeni, mint Picasso, azok mit fognak fel a világból?

Figyelt kérdés
2013. febr. 8. 12:41
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
56%

Nem tudom, de tényleg vannak olyan festők, h csak nevetni tudok.

Bírom mikor húz két csíkot és a sok hülye meg tapsol vagy össze-vissza maszatol és akkor megint mekkora sztár.

2013. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
36%

Én is így gondolom, hogy mindenki tud(na) úgy festeni, mint pl. Picasso. Az elgondolásai, a színek használata, és az (akkor) új stílus teszi egyedivé, viszont nem szép. Sajnos ma milliókért kelnek el olyan képek, amelyeken egy kék hullám látható egy fekete négyzetben pl. Nagyon kényelmes megoldás, mert valóban bármit bele lehet magyarázni. Nagyon szépek is tudnak lenni, ha illenek egy lakás belső terébe, de milliókat akkor sem érnek, mert ezeket bárki lefesti neked.

A szép, realisztikus, vagy félrealisztikus festmények jelentik számomra a festőművészetet, mert ezeket már nem tudná lefesteni bárki. Én is csak szeretném. Kedvenceim a tájképek, városképek, nagyon-nagyon szeretem Thomas Kinkade festményeit, valóban illik rá a név: The Painter of Light, gyönyörűen jeleníti meg a fényeket a képein, és a legtöbb félrealisztikus, idilli kép.


Dalí képeit is kedvelem, mert azon túl, hogy elég elborult dolgokat festett, a formák és színek a helyükön vannak. Picassonál viszont teljesen eltorzultak a képek, nem tartom szépnek.


Te pedig kicsit szállj le a magas lóról, kérdező, mi az, hogy mit fognak fel a világból? Legyen szó bármiről is... neked tetszik, másnak nem, ettől te nem leszel felsőbbrendű műértő szaktekintély, vagy jobb ember, vagy jobb ízléssel rendelkező ember. Egyszerűen csak mások vagyunk. Ennyi. Meg lehet kérdezni, hogy valaki miért nem kedvel ezt vagy azt, de akkor sem így.

2013. febr. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

""Te pedig kicsit szállj le a magas lóról, kérdező, mi az, hogy mit fognak fel a világból?"


A kérdésre válaszolj, vagy pedig ne.


Úgy látom, szerinted is bárki tud úgy festeni, viszont a kérdésre nem válaszoltál...Lehet nem sikerült felfogni...


(és nem azt kérdeztem, hogy akiknek nem tetszik...azokkal mi van, hanem akik szerint bárki tud úgy).

2013. febr. 8. 13:05
 4/38 anonim ***** válasza:
29%

2. hozzászólóval teljesen egyetértek, csak nem akartam belemenni, mert lerí a kérdezőről, h úgy se fogod tudni megmagyarázni, mert ő a hatalmas értelmiségi, mindenki más hülye:)

Ha valóban felfogna valamit azokból a képekből nem tenne fel ilyen képeket.

2013. febr. 8. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
29%

Na erről beszéltem, Miss Műértő nem képes magas intelligencia hányadosa ellenére elfogadni más véleményét:)

Kis paradox...

2013. febr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

"2. hozzászólóval teljesen egyetértek, csak nem akartam belemenni, mert lerí a kérdezőről, h úgy se fogod tudni megmagyarázni, mert ő a hatalmas értelmiségi, mindenki más hülye:)"

egyáltalán nem gondolom így. viszont te sem a kérdésre válaszoltál.


"Ha valóban felfogna valamit azokból a képekből nem tenne fel ilyen képeket." nem tettem fel képeket .

2013. febr. 8. 13:08
 7/38 A kérdező kommentje:

nem a véleménnyel van baj, hanem, hogy nem a kérdésre válaszoltok.


Ha pl. szerintetek bárki tud úgy, akkor összefoglalhatnátok, hogy miket fogtok fel a világból.



Ha ez nem megy, akkor meg ne offoljatok légyszíves.

2013. febr. 8. 13:11
 8/38 anonim ***** válasza:
Bocs kérdést, csak Andriodról vagyok és mivel félrenyomtam nem a kérdés szót, hanem a képeket dobta fel én meg nem is figyeltem.
2013. febr. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
ugyanazt fogják fel a világból mint akik szerint rajtuk kívül senki nem tud úgy festeni mint Picasso ... a kérdés önmagában hülyeség és nem megválaszolható
2013. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
Mégis egészen pontosan mire gondolsz? Most álljunk neki itt leírni, hogy miről mit gondolunk? Pontosan tegyél fel kérdést, hogy mire is vársz választ, mielőtt kioktatsz bárkit is...
2013. febr. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!