Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Arctetoválással is lehet...

Arctetoválással is lehet valakinek normális élete?

Figyelt kérdés
Tudom hogy az európai kultúrában ez tabu és "még" nem is igazán elfogadott dolog, de szerintem vannak emberek, köztük én is, akik kedvelik az ilyesmit és nem ítélik el mert ez nem megszokott, de ugye az emberek.. gondolom munkahelyen és iskolában is hátrányt jelentene az ilyen egyediség és ítélkeznének róla, meg a személyről aki viseli, de szeretnék egyszer, mikor már nagykorú vagyok, csináltatni egyet, ne olyan marha-nagyra gondoljatok, csak egy tényleg kicsi, de nem akarom elb*szni az életem sem ezzel, még tanulok és szeretnék legalább az érettségit és két szakmát megszerezni és a jövőben megélni egy normális munkahelyen és tenni azt amit a többi ember de akkor is nem lehetne mégis ezt valahogy?
2013. febr. 9. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A Te életed, a Te döntésed. De ez nem jelenti azt, hogy mindenkinek el kellene rejtenie az érzéseit ezzel kapcsolatban.

Nekem csak a karomon van tetoválás, de anyám már ezen is kiakadt mondván, a börtönlakóknál volt ez szokás. Viszont az arctetoválást nekem is túl extrém.

2013. febr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérlek ne olyan extrém mintákra gondoljatok, hanem ilyen...halványra és finom mintára, ami inkább ilyen vékony. Nem olyan extrém benyomást keltő, inkább lágyságot mutat, mondjuk egy ilyen virágról: [link]
2013. febr. 9. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, a tetoválás és testékszer olyan dolgok, melyek korábban úgymond, csak az 'alja' népre voltak jellemzőek. Nehéz ettől elszakadni, sokan még most is arra asszociálnak, hogy valami tagbaszakadt, műveletlen tuskó az, aki ilyeneket hord magán. Lehet épp kifogsz valami toleránsabb embert, mondjuk mikor munkát keresel, lehet, hogy nem. Ez lutri. Majdnem olyan, mint mikor azért nem kap valaki állást, mert kövér, vörös hajú, alacsony, hülyén öltözik stb. Annyi, hogy ez egy plusz dolog, amivel talán ronthatod az esélyeid. Én sem ítélkezem, mert pontosan tudom, hogy egyáltalán nem az számít, hogy ki hogy néz ki, lehet valaki teljes értékű ember, mert van akár több tetoválása is, vagy testékszere. De ez a fajta gondolkodásmód, mint a miénk még nagyon gyerekcipőben jár, főleg itt Magyarországon.
2013. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!