Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális, hogy egy nő mindig...

Normális, hogy egy nő mindig ölelgeti a barátnőjét, meg egymáson lógnak?

Figyelt kérdés
Egyik egyetemi csoporttársamnak (lány) van egy barátnője, vele is lakik, vagyis az ő lakása és a csaj meg ott lakik. Mikor nála voltunk egy csop.társunkkal pár jegyzet miatt, akkor a csaj tök feltűnően ölelgette a barátnőjét, meg az is odament hozzá és simogatta az arcát, meg ilyenek, mi meg elég érdekesen néztünk rájuk. De ez már nem először fordul elő, volt, mikor a félévnyitó bulira elhozta és ott is ezt csinálták, egymás ölében ültek, meg a hajukat simogatták, pedig nem is voltak részegek. Ráadásul a csajnak, aki a csop.társam, van pasija is, meg már 22 évesek, mondjuk elég szabad gondolkodásúak, de akkoris... Ez normális dolog szerintetek??
2013. jan. 19. 21:30
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Öööö...szeretik egymást, na:D
2013. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha már barátnőd, akkor legyél is vele őszinte! Kérdezz rá, hogy mi újság, mert téged zavarba ejt, hogy nem tudod, mi módon kezeld a helyzetet!
2013. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

Nem lehet hogy biszexuális?

És miért foglalkoztat mások élete?

2013. jan. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
32%
nem normális.
2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%

szerintem nem


nekem is volt két osztály társam gimiben, akik órán egymás lábát masszírozták, meg Petrusnak, Annácskának hívták egymást és állandóan ölelkeztek, feminista vicceken röhögcséltek


iszonyat szánalmasak voltak, de azt hitték kurv@ menő

2013. jan. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%
Jaj ne legyünk már álszentek, ez kit nem foglalkoztatna:D Hát amúgy én sem értem az ilyesmit. Vagyis nekem is pl. vannak barátnőim, de eszembe nem jutna így viselkedni, vagyis megölelem, de mondjuk azért nem kezdem el simogatni.
2013. jan. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Hát mert múlthéten történt és elég furi volt, hogy ott előttünk enyelegtek, kíváncsi voltam, hogy ti hogy reagálnátok ilyen helyzetben, mert mi eléggé kínosan éreztük magunkat.
2013. jan. 19. 21:39
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok. Én a barátnőimmel megbeszélem a dolgokat, nem a hátuk mögött sutyorgok. Tudtam, kinek volt szeretője, és ki volt biszex. Nekik is jó volt, hogy megbeszélhettük, én meg nem viselkedtem hülyegyerekként bizonyos szituációkban.
2013. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
lehet..hogy lezbik :D
2013. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Amúgy még anno a bulin is páran nem értették a dolgot, vagyis az nem olyan feltűnő, ha valaki totál részegen ezt csinálja, de egy tök józan embernél kicsit meglepő.

Most meg a lakásban ott ültünk, olvasgattuk a jegyzetet, ők meg a konyhában ott simogatták, meg puszilgatták egymást kb 10 percig. Tényleg hülyén éreztük magunkat, most ilyenre hogy lehet normálisan reagálni?

2013. jan. 19. 21:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!