Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Facebookon miét tesz ki...

Facebookon miét tesz ki mindenki Erdélyi zászlókat?

Figyelt kérdés

Egy pá napja mindenki erdélyi zászlókat tesz ki, akár profilképként is, Miért van ez?

Természetesen én nagyon örülök neki, de furcsa hogy hirtelen mindenki így foglalkozik Erdéllyel.



2013. febr. 10. 12:35
1 2
 1/11 anonim válasza:
[link] ezért ! :)
2013. febr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Első, nem működik a link:/ Bemásolod újra, légyszi? Engem is érdekelne a dolog:)
2013. febr. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hallgass híreket,már a csapból is az folyik.Románia megint veri a nyálát Erdéllyel szemben.Van élet(hírek)a facebookon kívül is.
2013. febr. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
Csak töröld ki a ...hát-ot.
2013. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Telefonról vagyok fent, úgyhogy nem igazán tudok beleszerkeszteni a linkbe. Valaki belinkelné nekem, lenne szíves? :)
2013. febr. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Joshy Ca$h ***** válasza:
2013. febr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Bocsi , hogy rosszul linkeltem ! ...köszi , hogy kijavítottátok !

Bemásolom ide a felhívást , aminek következményeként megjelennek a székely zászlók a facebookon :


Tűzd ki Te is a székely zászlót az adatlapodra és oszd meg, hogy minél többekhez eljusson a felhívás!


Kovászna és Hargita megye román kormánymegbízottjai körlevélben tiltották meg Székelyföld zászlójának használatát, hatalmas felháborodást kiváltva alapvető jogáért, a területi autonómiáért küzdő székelység körében. Victor Ponta, Románia miniszterelnöke „arcátlan viselkedésnek” nevezte magyar közéleti szereplők viselkedését, akik minden lehetséges eszközzel igyekeznek kifejezni a székelységgel vállalt szolidaritásukat.


Vállald te is velünk együtt a székely nemzettestvéreink melletti kiállást és borítóképként tedd közé adatlapodon ezt a jelvényt, ezzel is tüntetve az elnyomó román sovinizmus ellen!

2013. febr. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
És van aki nem a facebook profiljára tűzi ki: [link]
2013. febr. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak.

Ebben az egészben az a legrosszabb, hogy ezt tudtam, csak a felhívás nem. Tudjátok én félig erdélyi vagyok, ezért nekem ez különösen fontos. Nem is tudom, hogy nem kapcsoltam, egy picit szégyenlem magam.

16/l

2013. febr. 11. 18:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Csak egy kis pontositas: ez nem "erdelyi zaszlo", hanem szekely zaszlo.


Erdely zaszlojan 7 kastely van.

2013. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!